Reál munkaközösség

Munkaközösségünk tagjai

Papp Jávorka       munkaközösség vezető, matematika-fizika

Dremák Éva         Diákegyesület elnöke,  matematika-technika

Gerlei Zsuzsa         matematika-informatika

Nagy – Vincze Krisztina       matematika-informatika

Mészárosné Sugár Erika      matematika-fizika

Vargáné Kiss Erika       technika

Vargáné Nagy Tünde       matematika-kémia, DÖK segítő pedagógus

Bányai Sándor     történelem-informatika

Munkaközösségünk tagjai által vezetett szakkörök,

tehetséggondozó, felzárkóztató foglalkozások:

2018 – 2019 -es tanév

  1. évfolyam

Városi Tehetséggondozó foglalkozás (matematika)   –   Papp Jávorka

Matematika felzárkóztató   – Dremák Éva

Informatika 5.a  –  Kovács Árpád

Kézműves  –  Vargáné Kiss Erika

LEGO építő – Vargáné Kiss Erika

 

  1. évfolyam

Matematika felzárkóztató   –   Gerlei Zsuzsa

Kézműves szakkör   –   Vargáné Kiss Erika

LEGO építő – Vargáné Kiss Erika

Informatika 6.a  –  Kovács Árpád

Városi Tehetséggondozó foglalkozás (tanulásmódszertan)  –  Dremák Éva

Városi Tehetséggondozó foglalkozás (természettudomány)   –   Papp Jávorka

Robot programozás – Bányai Sándor

 

  1. évfolyam

Informatika 7.a  –  Gerlei Zsuzsa

Városi Tehetséggondozó foglalkozás (tanulásmódszertan)  –  Dremák Éva

Városi Tehetséggondozó foglalkozás (természettudomány)   –   Papp Jávorka

Matematika felzárkóztató – Dremák Éva

Robot programozás – Bányai Sándor

Kézműves szakkör   –   Vargáné Kiss Erika

LEGO építő – Vargáné Kiss Erika

 

  1. évfolyam

Városi Tehetséggondozó foglalkozás (matematika)   –   Papp Jávorka

Matematika felvételi előkészítő 8.b –  Vargáné Nagy Tünde

Matematika felvételi előkészítő 8.c –  Papp Jávorka

Matematika felzárkóztató 8.a – Mészárosné Sugár Erika

Informatika 8.a  – Bányai Sándor

 

 

A Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

Reál munkaközösségének  versenyfelhívása

a 2018/2019-es tanévben

 

 

Elérhetőség:

Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

4030 Debrecen, Szabó Kálmán u. 3–5.

Tel: (52) 479 582 e-mail: petofi@petofi-debr.sulinet.hu

1.

A Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola reál munkaközössége a környezettudatos életszemlélet jegyében hirdeti meg városi szintű MODELL- ÉS MAKETTÉPÍTŐ PÁLYÁZATÁT az általános iskolák 5–8. osztályos tanulói számára.

 „LEGO modell, makett építő verseny” a helyszínen történő összeszereléssel a nevezők által hozott elemekből.

Értékelés a helyszínen az elkészített pályaműben rejlő kreativitás és összetettség, az elkészítés gyorsasága alapján. A pályamű elkészítéséhez 1 óra áll majd rendelkezésre.

Nevezni két fős csapatokkal lehet.

A verseny időpontja: 2019. március 21.  9 óra 30 perc

Regisztráció: 8 óra 30 perc  – 9 óra

Megnyitó: 9 óra

Jelentkezési határidő: 2019. február 22.

Nevezési díj nincs.

A versennyel kapcsolatban érdeklődni lehet Vargáné Kiss Erika szaktanárnál.

e-mail: petofi@petofi-debr.sulinet.hu

tel.: 52/479-582

 

  1. . A Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola felsős reál munkaközössége

„ÉLŐ BOLYGÓNK” címmel környezetvédelmi Városi csapatversenyt hirdet.

Témája: FENNTARTHATÓSÁG

Megvalósítása: Játékos formában, a mindennapi életben alkalmazandó környezettudatos magatartási formákat, helyes döntéseket, ismereteket tartalmaz.

A verseny résztvevői: 7. és 8. osztályos tanulók, 4 fős csapatokban (2 hetedikes, 2 nyolcadikos), iskolánként 1 csapat nevezésével.

Ismeretanyag: Energiatakarékosság, energiatakarékos megoldások a hétköznapokban, megújuló, nem megújuló energiaforrások, hulladék újrahasznosítás, műanyagok, közlekedés, üzemanyagok, káros anyag kibocsájtás, üvegházhatás, túlzott műtrágyázás káros hatásai, tudatos vásárlói szokások, ökológiai lábnyom, ivóvizünk védelme, a levegő védelme, komposztálás.

Felhasználható irodalom: Kémia, technika, biológia, földrajz, fizika tantárgyakhoz kapcsolódó 7. és 8. osztályos OFI tankönyvek megfelelő tananyagrészei.

A verseny időpontja: 2019. március 21.  9 óra 30 perc

Regisztráció: 8 óra 30 perc – 9 óra

Megnyitó: 9 óra

A verseny várható időtartama: 90 perc

A versennyel kapcsolatban érdeklődni lehet: Vargáné Nagy Tünde szaktanárnál

v.n.tunde@freemail.hu

Jelentkezési határidő: 2019. február 22.

e-mail: petofi@petofi-debr.sulinet.hu

 tel.: 52/479-582

Nevezési díj nincs.

 

 TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI

2018-2019 tanév

KINIZSI MATEMATIKA VERSENY 2018.10.24. ( VÁROSI)

 

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10. hely Tarr Balázs
5.c Vargáné Nagy Tünde
12. hely Fekete Melinda
5.c Vargáné Nagy Tünde
 8. hely Párkányi Ábel
6.b Papp Jávorka
 6. hely Borbély Bálint
7.b Dremák Éva
11. hely Tóth Ádám
7.b Dremák Éva
 3. hely Budai Barbara
8.b Vargáné Nagy Tünde
 6. hely Párkányi Hanna
8.b Vargáné Nagy Tünde
20181026_090605

Kinizsi Verseny 2018. 10.25. 3. hely:Budai Barbara 8.b

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI 2017-2018 tanév

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 KINIZSI MATEMATIKA VERSENY 2017.10.26. ( VÁROSI)

5. évfolyam:

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4. hely Dani Anna
5.b Vargáné Nagy Tünde
9. hely Pásti Dóra
5.a Gerlei Zsuzsa
12. hely Végh Eszter
5.c Mészárosné Sugár Erika
13.. hely Párkányi Ábel
5.b Vargáné Nagy Tünde
18. hely Kovács Dávid
5.a Gerlei Zsuzsa
18. hely Lente Bálint
5.b Vargáné Nagy Tünde
19. hely Nagy Norbert
5.a Gerlei Zsuzsa
24. hely Szurdi Márton
5.b Vargáné Nagy Tünde
25. hely Galla Gergő
5.c Mészárosné Sugár Erika
26. hely Kiss Gréta
5.a Gerlei Zsuzsa
28. hely Hajzer Sándor
5.c Mészárosné Sugár Erika
31. hely Csukás Antónia
5.a Gerlei Zsuzsa
33. hely Boros Norbert 5.a Gerlei Zsuzsa

6. évfolyam

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7. hely Nagyenyedi Zoltán
6.b Dremák Éva
10. hely Csajbók József
6.c Mészárosné Sugár Erika
10. hely Nádasi Boglárka
6.a Dremák Éva
11. hely Siket Nóra
6.c Mészárosné Sugár Erika
12. hely Hetrovics Dóra
6.c Mészárosné Sugár Erika
17. hely Lugosi Nagy Hanna
6.b Dremák Éva
18. hely Gerebenics Péter
6.a Dremák Éva
19. hely Piskó Viktor
6.a Dremák Éva
20. hely Kiss Ottó
6.a Dremák Éva
21. hely Vári Mihály
6.c Mészárosné Sugár Erika
23. hely Hadházi Bálint
6.b Dremák Éva

7. évfolyam:

Helyezés
Név Osztály Felkészítő
8. hely Budai Barbara
7b Vargáné Nagy Tünde
8.hely Hajdu Dominik
7a Vargáné N.T. / Mészárosné S. E.
9.hely Szűcs Nándor
7.c Papp Jávorka

8. évfolyam:

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4. hely Gyürky Laura
8.b Dremák Éva
7. hely Hadházi Róbert
8.b Dremák Éva
10. hely Szilágyi László
8.c Mészárosné Sugár Erika
12.hely Pércsi Hanna
8.c Mészárosné Sugár Erika
16. hely Dorner Tamás
8.c Mészárosné Sugár Erika

 BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY MEGYEI FORDULÓ 2017. 10.13.

Nánditól kép

 A 7.b osztály LOGIKUS-SOKK csapata az idei versenyen szépen helytállt, 50 csapatból a 13. helyen végeztek!

Csapattagok: Kis Nándor, Nagy Norbert, Párkányi Hanna, Szurdi Ferenc

Felkészítő tanár: Vargáné Nagy Tünde

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI 2016-2017 tanév

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

XX. PC – KISMESTER ORSZÁGOS INFORMATIKAI VERSENY DÖNTŐJE

2017. 05.05.

GRAFIKA KATEGÓRIÁBAN  KÜLÖNDÍJAS: 

KUNKLI ORSOLYA  6.a

Felkészítő: Gerlei Zsuzsa

BOLYAI JÁNOS MEGYEI MATEMATIKA VERSENY

2017.05.12

Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő
12.hely Csajbók József 5.c Mészárosné Sugár Erika
3.hely Szabó Bendegúz 6.b Vargáné Nagy Tünde
2.hely Hadházi Róbert 7.b Dremák Éva
7.hely Bándy Kevin 8.c Mészárosné Sugár Erika

ALAPMŰVELETI MATEMATIKAVERSENY

2017 KÖRZETI FORDULÓ

 2017.04.05.

1.hely: Lisztes Gábor 8.c

Bekerült az országos döntőbe, ami Marcaliban lesz!

Felkészítő: Mészárosné Sugár Erika

BOLYAI KUPA MATEMATIKA  CSAPAT VERSENY

BOCSKAI ISKOLA

2017.04.06.

4. helyezett csapat:

Csajbók József 5.c, Szabó Bendegúz 6.b, Hadházi Róbert 7.b, Bándy Kevin 8.c

Felkészítők:

Mészárosné Sugár Erika, Vargáné Nagy Tünde, Dremák Éva

K&H VIGYÁZZ, KÉSZ, PÉNZ PÉNZÜGYI VETÉLKEDŐ 

REGIONÁLIS KÖZÉPDÖNTŐ 

2017.04.03.

1. helyezett csapat:

Lugosi Nagy Tamás,Reisz Rudolf ,Rózsa Dániel ,Szolnoki Ádám 8.a

Felkészítő: Gerlei Zsuzsa

2. helyezett csapat:

Csajbók Imola, Justyák Dominika, Karakas-Tóth Viktória, Tóth Gabriella 7.b

Felkészítő: Dremák Éva

” Egy napom az iskolában” VIDEOKLIP KÉSZÍTŐ VERSENY

Petőfi Nap 2017.03.23.

Helyezés Tanuló neve Évfolyam Iskola
1. Aranyász Ádám 7. Lilla Téri Általános Iskola
2. Ferenczi Bence 8. Debreceni Petőfi S. Általános Iskola
3. Fábián Máté 6. Debreceni Petőfi S. Általános Iskola

SUDOKU VERSENY

Petőfi Nap 2017.03.23.

5-6. évfolyam

Helyezés Tanuló neve Évfolyam Iskola
1. Imre Gabriella 5. Debreceni Karácsony S. Általános Iskola
2. Antal Zsófia 5. Debreceni Kinizsi P. Általános Iskola
3. Szabó Bendegúz 6. Debreceni Petőfi S. Általános Iskola

 

7-8. évfolyam

1.         Bartalos Laura              8.                     Debreceni Kinizsi P. Általános Iskola
2. Csajbók Imola 7.                 Debreceni Petőfi S. Általános Iskola
3. Szakál Brigitta 8.                Debreceni Kinizsi P. Általános Iskola
       

ORCHIDEA -PANGEA

TEHETSÉGKUTATÓ MATEMATIKA VERSENY

I. FORDULÓ ( ISKOLAI)

2017.02.21

pangea-200x147

5. évfolyam

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1. hely Nagyenyedi Zoltán 5.b Dremák Éva
2. hely Hetrovics Dóra 5.c Mészárosné Sugár Erika
3. hely Csajbók József 5.c Mészárosné Sugár Erika
4. hely Borbély Bálint 5.b Dremák Éva
5. hely Siket Nóra 5.c Mészárosné Sugár Eika
6. hely Nádasi Boglárka 5.a Dremák Éva
7. hely Vári Mihály 5.c Mészárosné Sugár Erika
8. hely Kiss Ottó 5.a Dremák Éva
9. hely Gerebenics Péter 5.a Dremák Éva
10. hely Dán Vivien 5.a Dremák Éva
11. hely Szabó Zsófia 5.a Dremák Éva
12. hely Suba Orsolya 5.a Dremák Éva
13. hely Hajzer Hanna 5.b Dremák Éva

6. évfolyam

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1. hely Czibere Bálnt 6.c Papp Jávorka
2. hely Szabó Bendegúz 6.b Vargáné Nagy Tünde
3. hely Erdei Zita 6.a Vargáné Nagy Tünde
4. hely Kis Nándor 6.b Vargáné Nagy Tünde
5. hely Zsákai Fanni 6.c Papp Jávorka
6. hely Nagy Norbert 6.b Vargáné Nagy Tünde
7. hely Vadnai Zalán 6.a Vargáné Nagy Tünde
8. hely Rádai Balázs 6.c Papp Jávorka
9. hely Hajdu Dominik 6.a Vargáné Nagy Tünde
10. hely Fábián Máté 6.b Vargáné Nagy Tünde

Czibere Bálint továbbjutott a II. fordulóba! – Gratulálunk!

7. évfolyam

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1. hely Frei Zsófia 7.b Dremák Éva
2. hely Gyürky Laura 7.b Dremák Éva
3. hely Csajbók Imola 7.b Dremák Éva
4. hely Borbély Barna 7.b Dremák Éva
5. hely Pércsi Hanna 7.c Mészárosné Sugár Erika
6. hely Hadházi Róbert 7.b Dremák Éva
7. hely Váradi Róbert 7.c Mészárosné Sugár Erika
8. hely Koncsag Gergő 7.b Dremák Éva

8. évfolyam

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1. hely Dézsi Marcell 8.c Mészárosné Sugár Erika
2. hely Lisztes Gábor 8.c Mészárosné Sugár Erika
3. hely Reisz Rudolf 8.a Gerlei Zsuzsa
4.hely Bándy Kevin 8.c Mészárosné Sugár Erika
5. hely Pankotai István 8.c Mészárosné Sugár Erika

HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY ISKOLAI FORDULÓJA 2017. 01.20.

7. évfolyam:

lombikos

 

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1. hely Váradi Róbert 7.c Vargáné Nagy Tünde
2. hely Kálmánczhey Lili 7.c  
3. hely Borbély Barna 7.b  
4. hely Dobi Nikolett 7.c  
5. hely Lisztes Bianka 7.c  
6. hely Baksa Dominika 7.a  

8. évfolyam:

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1.hely Nagy Panna 8.b Vargáné Nagy Tünde
2.hely Bándy Kevin 8.c  
2.hely Gulyás Ákos 8.c  
3.hely Falvai Laura 8.c  
4.hely Tóth Dániel 8.b  
5.hely Dobi Viktor 8.c  
6.hely Bányai Bianka 8.a  
6.hely Csikos Gabriella 8.b  
7.hely Reisz Rudolf 8.a  

KÖLCSEY TANULMÁNYI VERSENY

2017.01.20.

MATEMATIKA

 
Osztály Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár
5. Gerebenics Péter 4. hely Dremák Éva
6.b Szabó Bendegúz 2. hely Vargáné Nagy Tünde
7.c Szilágyi László 10. hely Mészárosné Sugár Erika
8.b Germán Réka 5. hely Nagy- Vincze Krisztina

 

KOMPLEX TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

1. hely: Csajbók Imola ( 7.b) – Váradi Róbert ( 7.c)

7.hely: Bátori Ágnes ( 7.b) – Frei Zsófia ( 7.b)

BENEDEK NAPOK  –  MATEMATIKA – 2016.11.21

osztály tanuló neve helyezés felkészítő tanár
6.b Szabó Bendegúz 3.hely Vargáné Nagy Tünde

LILLA TÉRI MEGYEI KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY 2016. 11. 18.

Természettudományi komplex  csapatverseny

Dézsi Marcell ( 8.c),  Gyug István( 8.c) Fink József ( 8.b)   – 3. hely

Lisztes Gábor( 8.c), Bándy Kevin ( 8.c), Dobi Viktor ( 8.c )     — 7. hely

MATEMATIKA 6.évfolyam

osztály tanuló neve helyezés felkészítő tanár
6.b Szabó Bendegúz 1.hely Vargáné Nagy Tünde
6.a Erdei Zita 6.hely Vargáné Nagy Tünde
       

KINIZSI NAP – MATEMATIKA VERSENY – 2016.11.15.  EREDMÉNYEK

osztály tanuló neve helyezés felkészítő tanár
5.c Csajbók József 5.hely Mészárosné Sugár Erika
8.a Reisz Rudolf 5.hely Gerlei Zsuzsa
8.c Pankotai István 8.hely Mészárosné Sugár Erika

 

 

 

ÉLŐ BOLYGÓNK KÖRNYEZETVÉDELMI CSAPATVERSENY 2016.október 27.

Izgalmas, érdekes délutánt töltöttek a felsős osztályok 4 fős csapatai az iskolában.

 6 helyszínen különböző  környezetvédelemmel kapcsolatos játékos feladatot kellett megoldaniuk.

1. állomás: Film-kvíz / Veres Mária/

2. állomás: Védett vagy nem? / Papp Jávorka/

3. állomás: Böngészde/ Gerlei Zsuzsa/

4. állomás: Kukázzunk! / Vidáné Szikora Andrea/

5. állomás:Szemfüles! / Vargáné Nagy Tünde/

6.állomás: Die Erde / GO GREEN! (/ Bertókné Gyarmati Györgyi/

elo-bolygo2016-026

elo-bolygo2016-033

elo-bolygo2016-046

elo-bolygo2016-049

elo-bolygo2016-056

elo-bolygo2016-077

elo-bolygo2016-042

  elo-bolygo2016-058 elo-bolygo2016-059 elo-bolygo2016-072

 Eredmények: 5.-6. évfolyam

Hely Osztály Csapat Csapattagok
1. hely 5.b Happy Lámák Borbély Bálint, Hadházi Bálint, Karakas-Tóth Zalán, Nagyenyedi Zoltán Ödön
2. hely 6.b —– Fábián Máté, Kiss Nándor, Nagy Norbert, Párkányi Hanna
3. hely 6.a —– Vadnai László Zalán, Erdei Zita, Kunkli Orsolya, Nagy-Pál Patrik
4. hely 6.c —— Pelles Lili, Szűcs Dániel, Karpf Zsanett, Rádai Balázs
5. hely 5.c —— Csajbók József, Siket Nóra, Molnár Dávid, Nagy Dávid
6. hely 5.a Erős Pisták Tóth Ferenc, Varga Mátyás, Kiss Marcell, Piskó Viktor

Eredmények: 7.– 8. évfolyam

Hely Osztály Csapat Csapattagok
1. hely 7.c Együtt a környezetért Váradi Róbert, Szokolai Bence, Dobi Nikolett, Pércsi Hanna
2. hely 8.c Szuper Team Gulyás Ákos, Bándy Kevin, Lisztes Gábor, Sikli Antónia
2. hely 8.a Szürkemarhák Rózsa Dániel, Reisz Rudolf, Szolnoky Ádám, Maródi Ádám
3. hely 8.b —– Tarnóczi Zsófia, Nagy Panna, Tálas Luca, Lakatos Lea
4. hely 7.b Maszat hegy Tóth Gabriella, Lénárt Levente, Somogyi Bálint, Koncsag Gergő
5.hely 7.a Bio- Banyák Kulcsár Máté, Tóth Zalán, Sárkány Petra, Czakó Bence

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

A LOGIKUS PETŐFISEK SIKERE!

 2016.október 14-én, a 6.b osztályosok LOGIKUSAK csapata a BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY MEGYEI FORDULÓJÁN vett részt, 87 másik hatodik évfolyamos csapattal együtt. Egy hétig csak annyit tudtak, hogy benne vannak az első hat csapatban. Október 24-én Hajdúböszörményben az ünnepélyes díjkiosztón tudták meg, hogy az előkelő HARMADIK helyezést érték el!

A csapat tagjai: Szabó Bendegúz, Kis Nándor, Párkányi Hanna, Fábián Máté

Felkészítő tanáruk: Vargáné Nagy Tünde

.

LogikusaKSzabó Bendegúz, KisNándor,Párkányi Hanna, Fábián Máté

BolyaiMatematika Csapatverseny MegyeiDíjátadó 2016. okt. 24.HajdúböszörményLogikusak 3.hely

.

.

TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI  2015-2016 tanév

Kinizsi Napok Városi Matematika Versenyen jól szerepelt tanulóink: ( 2015. nov.11.

KINIZSI MATEMATIKA VERSENYEN JÓL SZEREPELT TANULÓINK:

 Szabó Bendegúz 5.b   3.hely

Zsákai Fanni       5.c   8.hely

Szurdi Ferenc      5.b  9.hely

Czibere Bálint     5.c   9.hely

GRATULÁLUNK!

BENEDEK NAPOK MATEMATIKA VERSENY ( 2015. nov. 16.)

 

5. évfolyam:

IV. hely Kis Nándor 5.b

X. hely Nagy Norbert 5.b

 

7. évfolyam:

6. hely Bándy Kevin 7.c

7. hely Germán Réka 7.b

7. hely Lisztes Gábor 7.c

 

GRATULÁLUNK!

 

JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÁLTAL SZERVEZETT “NÉPEK KARÁCSONYA” INFORMATIKA VERSENY

( 2015. dec.)

3. hely Ferencz Evelin Éva 8.a

GRATULÁLUNK!

LILLA TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA MEGYEI KOMLEX TANULMÁNYI VETÉLKEDŐ MATEMATIKA VERSENYE

( 2015. dec. 12.)

4.hely Szabó Bendegúz 5.b

GRATULÁLUNK!

KÖLCSEY NAPOK

( 2016. jan.22.)

 

MATEMATIKA VERSENY

 

4.hely Márton József 8.c

 

TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

 

1. hely: Molnár Vivien – Germán Réka 8.b

GRATULÁLUNK!

ALAPMŰVELETI MATEMATIKA VERSENY ISKOLAI FORDULÓJA

( 2016. jan. 26.)

5. évfolyam

1.hely: Czibere Bálint 5.c

2.hely: Szabó Bendegúz 5.b

3.hely: Zsákai Fanni 5.c

6.évfolyam

1.hely: Koncsag Gergő 6.b

2.hely: Csajbók Imola 6.b

3.hely: Gyürky Laura 6.b

7. évfolyam

1.hely: Lisztes Gábor 7.c

2.hely: Reisz Rudolf 7.a

3.hely: Fink József 7.b

8. évfolyam

1.hely: Lakatos Benjamin 8.b

2.hely: Varga László 8.b

3.hely: Lente Lilla 8.b

GRATULÁLUNK!

HEVESY GYÖRGY KÉMIA VERSENY  ISKOLAI FORDULÓ 

(2016.02.03. 14.00.- 15.00 )

7. évfolyam:

1. Tóth Dániel     7.b

2. Fink József      7.b

2. Bándy Kevin   7.c

3. Molnár Vivien 7.b

4. Gulyás Ákos    7.c

5. Pencz Nándor  7.b

6. Szőlősi Fanni    7.a

7. Kunkli Nóra      7.a

8. Rózsa Dániel     7.a

9. Nagy Gréta        7.a

10. Reisz Rudolf    7.a

11. Morauszki Nikolett 7.a

12. Gyugg Petra   7.a

13. Szolnoky Ádám 7.a

14. Nemes Botond 7.a

15. Maródi Ádám 7.a

8.évfolyam:

1. Gyöngy Ágnes 8.b

2. Varga Dóra       8.b

3. Lente Lilla         8.b

3. Adamik Mira    8.c

4. Márton József  8.c

5. Kiss Kata             8.a

HÁZI MATEMATIKA VERSENY HELYEZETTJEI

( 2016. 02.23.)

5. évfolyam:

1. Párkányi Hanna 5.b

2. Kis Nándor 5.b

2. Nagy Norbert 5.b

3. Vadnai Zalán 5.a

6. évfolyam:

1. Gyürky Laura 6.b

2. Borbély Barna 6.b

2. Hadházi Róbert 6.b

3. Pallai Fanni 6.b

3. Lisztes Bianka 6.c

7. évfolyam:

1. Tóth Dániel 7.b

2. Lisztes Gábor 7.c

3. Bándy Kevin 7.c

3. Veszprémi András 7.c

8. évfolyam:

1. Gyöngy Ágnes 8.b

2. Vatler Brigitta 8.b

2. Márton József 8.c

3. Lente Lilla 8.b

GRATULÁLUNK!

 ZRINYI ILONA MATEMATIKA VERSENY( 2016.febr.19)

A Petőfi Sándor Általános Iskola legeredményesebb versenyzője: Párkányi Hanna 5.b

GRATULÁLUNK!

ORCHIDEA-PANGEA TEHETSÉGKUTATÓ MATEMATIKA VERSENY(2016. febr. 29.)

Iskolai forduló:

5. évfolyam:

1.hely: Szabó Bendegúz 5.b

2.hely: Czibere Bálint 5.c

2.hely: Szurdi Ferenc 5.b

3.hely: Rádai Balázs 5.c

6. évfolyam:

1.hely: Csajbók Imola 6.b

2. hely: Pércsi Hanna 6.b

2.hely: Frei Zsófia 6.b

3.hely: Gyürky Laura 6.b

7.évfolyam:

1.hely: Tóth Dániel 7.b

2.hely: Germán Réka 7.b

3. hely: Tokaji Bence 7.b

3. hely: Lisztes Gábor  7.c

8.évfolyam:

1.hely: Gyöngy Ágnes 8.b

1.hely: Vatler Brigitta 8.b

2.hely: Varga László 8.b

3.hely: Márton József 8.c

 A II. fordulóba (Országos) Szabó Bendegúzt hívták be, a verseny Budapesten volt  április 2-án, ahol 250 ötödikes közül a 32. helyet érte el! GRATULÁLUNK!

BOLYAI KUPA – MATEMATIKA CSAPATVERSENY ( Bocskai Általános Iskola 2016. ápr.7.)

Iskolánk csapata az előkelő 4. helyet érte el! GRATULÁLUNK!

Csapattagok:

Szabó Bendegúz 5.b

Gyürky Laura 6.b

Dézsi Marcell 7.c

Varga László 8.b

MEDVE Szabadtéri Matekverseny DEBRECENI regionális Versenye ( 2016.05.08.)

Vasárnap 10.30. és 15.00. között a Debreceni Egyetem területén küzdötte végig két csapatunk a matematikai akadályokat szép sikerrel!

Medvebocs kategória( 5.-6. osztály)  Szabó Bendegúz, Párkányi Hanna, Kiss Nándor 5.b

 70 csapatból a 23.hely!

Kismedve kategória( 8.osztály) Lente Lilla, Fehér Fruzsina, Vatler Brigitta  8.b

   50 csapatból a 21. hely!

GRATULÁLUNK!

Bolyai Matematika Verseny ( 2016.05.13.)

7.hely: Varga László 8.b

GRATULÁLUNK!

A K&H Bank által szervezett VIGYÁZZ,KÉSZ, PÉNZ! pénzügyi vetélkedő regionális középdöntőjében

3. helyezést ért el a 7.a csapata!

Lugosi Nagy Tamás

Maródi Ádám

Reisz Rudolf

Rózsa Dániel

GRATULÁLUNK!

Az oldalt a www.markjanos.hu készítette.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory