Versenyeredmények

2019-2020

Nemzetközi versenyek

.

.

Országos versenyek

.

.

Megyei versenyek

.

.

Városi versenyek

Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Ált. Isk. – városi szavalóverseny elsősöknek – Gulyás Villő 1.a II. helyezés – Csákóné Lugosi Renáta

.

.

Házi versenyek

Iskolai vers- és prózamondó verseny 

Bacskai Nóra – I. helyezés /1.a – Csákóné Lugosi Renáta/

Bartus Anna – I. helyezés /1.c – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Gulyás Villő – II. helyezés /1.a – Csákóné Lugosi Renáta/

Nagyváradi János – II. helyezés /1.b – Magos Ildikó/

Dancsi Rebeka – III. helyezés /1.a – Csákóné Lugosi Renáta/

Hajzer Henrietta – III. helyezés /1.c – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Zolnai-Tóth Máté – különdíj /1.a – Csákóné Lugosi Renáta/

Salánki Zsanett – különdíj /1.c – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Bányai Bíborka – I. helyezés /2.b – Keczán Erika/

Kovács-Pintye Csenge – I. helyezés /2.a – Vigh Csilla/

Kerezsi Lili – II. helyezés /2.c – Mészáros Júlia/

Csordás Dorottya – II. helyezés /2.b – Keczán Erika/

Gutman Tibor Leó – III. helyezés /2.a – Vigh Csilla/

Jónás Janka – III. helyezés /2.c – Mészáros Júlia/

Balogh Csanád – különdíj /2.c – Mészáros Júlia/

Szatmári Tamás – különdíj /2.b – Keczán Erika/

Lóránt-Varga Milán – I. helyezés /3.c – Molnár Katalin/

Justyák Petra – I. helyezés /3.b – Szegediné Fülöp Mónika/

Beke Hanga – II. helyezés /3.c – Molnár Katalin/

Bécsi Gréta – II. helyezés /3.a – Nagy Pálma/

Antal Flóra – III. helyezés /3.c – Molnár Katalin/

Jusztin Hanna – III. helyezés /3.a – Nagy Pálma/

Kovács Ágnes – különdíj /3.a – Nagy Pálma/

Lövei-Veress Iza – I. helyezés /4.a – Bartókné Kuti Anita/

Zsadányi Zsófia – I. helyezés /4.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Kolozsvári Anna – II. helyezés /4.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Papp Csilla – II. helyezés /4.c – Vadon- Papp Mária/

Sándor Péter – III. helyezés /4.c – Vadon-Papp Mária/

Galambos Csenge – III. helyezés /4.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Vig Tamás – különdíj /4.a – Bartókné Kuti Anita/

Perényi Emma Hanna – különdíj /4.a – Bartókné Kuti Anita/

Oláh Blanka – különdíj /4.c – Vadon-Papp Mária/

.

.

2018-2019

.

Nemzetközi versenyek

.

Országos versenyek

 

Szervező Verseny megnevezése Elért helyezés Felkészítő pedagógus
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Vidám nyüzsgés az erdőben, Rajzpályázat Kovács Ágnes 2.aKülöndíj Nagy Pálma
HEBE Kft. Mindent a kutyákról! Branda Petra, Nagy Aliz, Szabó Panna, Szakál Boróka 3.a IX. Kiss Olívia

.

.

Megyei-városi versenyek 

Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Ált. Isk. – városi szavalóverseny elsősöknek – Gulyás Villő 1.a II. helyezés – Csákóné Lugosi Renáta

AUCHAN    “Rajzold le kedvenc versedet!” -Rajzpályázat    Szurdi Viktória 4.c II. helyezés  Felk. ped. Csákóné Lugosi Renáta

 

Szervező Verseny megnevezése Elért helyezés Felkészítő pedagógus
Kormányhivatal Szelet a vitorlába, Rajzpályázat Tiba Zsombor 2.a

III. Helyezés

Egész osztály

  1. helyezés

Nagy Pálma

Hajdú-Bihar Megyei HorgászszövetségNyári horgászélményem

Rajzpályázat

Kovács Veronika 2.a

Különdíj

Nagy PálmaHajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal“Szelet a vitorlába”

Rajzpályázat

Moravecz Zsófia 4.aGrégászné Lókodi ErzsébetVojtina Bábszínház“Az aranyszőrű bárány”

Rajzpályázat

Horváth Lili,

Rápolti Boglárka,

Trungel Lilien,

Zagyva Ádám

díjazottak

Grégászné Lókodi ErzsébetDebreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDiákolimpia Játékos Sportverseny Megyei döntő

  1. helyezés

18 fő

(1.b, 2.c,3.a)

Molnár Katalin

(Szakályné Szilágyi Magdolna)

 

Szervező Verseny megnevezése Elért helyezés, tanuló Felkészítő pedagógus
Debreceni Bocskai István Ált. Isk. Bocskai hét – Városi vers- és prózamondó verseny Papp Csilla 3.c

III. helyezésVadon-Papp MáriaDebreceni Benedek Elek Ált. Isk.“Benedek napok”Papp Csilla 3.c

  1. helyezés

Vadon-Papp Mária

Debreceni Bocskai István Ált. Isk.Bocskai hét – Városi vers- és prózamondó versenyCsukás Vivien 4.b

III. helyezés

Magos IldikóDebreceni Benedek Elek Ált. Isk.“Benedek napok”

Vers- és prózamondó verseny

Kovács Ágnes 2.a

  1. helyezés

Nagy PálmaVénkerti Általános IskolaFöldünk érdekében

Rajzpályázat

Virányi Csenge 2.a

  1. helyezés

Nagy PálmaDebreceni Benedek Elek Ált. Iskola“Benedek napok”

Rajzpályázat

Moravecz Zsófia 4.a

  1. helyezés

Grégászné Lókodi ErzsébetVénkerti Általános Iskola és AMI“Földünk érdekében”

Rajzpályázat

Siket Lilla 4.a

  1. helyezés

Grégászné Lókodi ErzsébetDebreceni Malompark BevásárlóközpontRajzpályázatFarkas Milán 4. a

  1. helyezés

Grégászné Lókodi ErzsébetDebreceni Malompark BevásárlóközpontRajzpályázatTrungel Lilien 4. a

  1. helyezés

Grégászné Lókodi ErzsébetDebreceni Malompark BevásárlóközpontRajzpályázatRápolti Boglárka 4. a

  1. helyezés

Grégászné Lókodi ErzsébetDebreceni Benedek Elek Ált. Isk.“Benedek napok”

Vers- és prózamondó verseny

Lóránt-Varga Milán 2.c

V.helyezés

Molnár KatalinGoodsMarketÜnnepváró rajzpályázat

“Karácsonyi álom”

Tihanics Hanga

1.c

  1. helyezés

Mészáros JúliaGoodsMarketÜnnepváró rajzpályázat

“Karácsonyi álom”

Bartók Alexandra

1.c

Különdíj

Mészáros JúliaKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaXXII.  Kölcsey Ferenc Városi Tanulmányi Verseny

Pinczés Viktória 3.a

V.

Dr. Magyarné Szilva Monika és Kiss Olívia

Csukás Vivien 4.b – versmondó verseny – Debreceni Bocskai István Általános Iskola – III. helyezés /Magos Ildikó/

.

Házi versenyek

Iskolai vers- és prózamondó verseny 2019/20

Bacskai Nóra – I. helyezés /1.a – Csákóné Lugosi Renáta/

Bartus Anna – I. helyezés /1.c – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Gulyás Villő – II. helyezés /1.a – Csákóné Lugosi Renáta/

Nagyváradi János – II. helyezés /1.b – Magos Ildikó/

Dancsi Rebeka – III. helyezés /1.a – Csákóné Lugosi Renáta/

Hajzer Henrietta – III. helyezés /1.c – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Zolnai-Tóth Máté – különdíj /1.a – Csákóné Lugosi Renáta/

Salánki Zsanett – különdíj /1.c – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Bányai Bíborka – I. helyezés /2.b – Keczán Erika/

Kovács-Pintye Csenge – I. helyezés /2.a – Vigh Csilla/

Kerezsi Lili – II. helyezés /2.c – Mészáros Júlia/

Csordás Dorottya – II. helyezés /2.b – Keczán Erika/

Gutman Tibor Leó – III. helyezés /2.a – Vigh Csilla/

Jónás Janka – III. helyezés /2.c – Mészáros Júlia/

Balogh Csanád – különdíj /2.c – Mészáros Júlia/

Szatmári Tamás – különdíj /2.b – Keczán Erika/

Lóránt-Varga Milán – I. helyezés /3.c – Molnár Katalin/

Justyák Petra – I. helyezés /3.b – Szegediné Fülöp Mónika/

Beke Hanga – II. helyezés /3.c – Molnár Katalin/

Bécsi Gréta – II. helyezés /3.a – Nagy Pálma/ 

Antal Flóra – III. helyezés /3.c – Molnár Katalin/

Jusztin Hanna – III. helyezés /3.a – Nagy Pálma/

Kovács Ágnes – különdíj /3.a – Nagy Pálma/

Lövei-Veress Iza – I. helyezés /4.a – Bartókné Kuti Anita/

Zsadányi Zsófia – I. helyezés /4.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Kolozsvári Anna – II. helyezés /4.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Papp Csilla – II. helyezés /4.c – Vadon- Papp Mária/

Sándor Péter – III. helyezés /4.c – Vadon-Papp Mária/

Galambos Csenge – III. helyezés /4.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Vig Tamás – különdíj /4.a – Bartókné Kuti Anita/

Perényi Emma Hanna – különdíj /4.a – Bartókné Kuti Anita/

Oláh Blanka – különdíj /4.c – Vadon-Papp Mária/

Az iskolai szövegértő verseny eredményei:

2. évfolyam

1.Tiba Zsombor 2.a /Nagy Pálma/

2.Kinczel Gabriella 2.a /Nagy Pálma/

3.Páll Hanna Zsófia 2.a /Nagy Pálma/

3. évfolyam

1.Arnócz Milán 3.c /Vadon-Papp Mária/

2.Guba Donát 3.b és Kárai Kornél 3.b /Lövei-Veress Zsuzsanna/

3.Kiss-Szabó Kevin 3.c /Vadon-Papp Mária/

4. évfolyam

1. Varga Tamás Dávid 4.c /Csákóné Lugosi Renáta/

2. Molnár Rózsa Ildikó 4.a /Grégászné Lókodi Erzsébet/

3. Varga Gergő 4.c /Csákóné Lugosi Renáta/

 

Az iskolai helyesírási verseny eredményei:

2. évfolyam

1. Kinczel Gabriella 2.a /Nagy Pálma/

  1. Tóth Gréta 2.b /Szegediné Fülöp Mónika/
  2. Virányi Csenge 2.a /Nagy Pálma/
  3. Kiss Karolina 2.b /Szegediné Fülöp Mónika/

 

3. évfolyam

1. Páll Vivien 3.b /Lövei-Veress Zsuzsanna/

2. Iklódi Réka 3.a /Szegedi Attiláné/

3. Szalai Viktória 3.c /Vadon-Papp Mária/

 

 

4. évfolyam

1. Rápolti Boglárka 4.a /Grégászné Lókodi Erzsébet/

2. Varga Tamás Dávid 4.c /Csákóné Lugosi Renáta/

3. Tóth Liliána 4.a /Grégászné Lókodi Erzsébet/

különdíj: Trungel Lilien 4.a és Siket Lilla 4.a /Grégászné Lókodi Erzsébet/

 

Az iskolai egyéni matematika verseny eredményei:

1.évfolyam

 

1. Csordás Dorottya 1.b / Szakályné Szilágyi Magdolna/

2. Varga Dóra  Eszter 1.b / Szakályné Szilágyi Magdolna/

2. Papp Zoltán 1.c / Berencsiné Jóczik Csilla/

2. Hogya Ádám 1.a / Sándor Péter Attiláné/

3. Radácsi Péter Ádám 1.b / Szakályné Szilágyi Magdolna/

3. Kovács-Pintye Csenge Katalin 1.b / Szakályné Szilágyi Magdolna/

 

 

2.évfolyam

 

1. Kinczel Gabriella 2.a / Kenyeres Andrásné/

2. Sándor Tímea 2.b / Faragó Istvánné/

2. Nagy Alexandra 2.c / Dr. Fagyasné Tardy Adrienn/

3. Virányi Csenge 2.a / Kenyeres Andrásné/

 

 

3. évfolyam

 

1.Szabó Panna 3. a / Kiss Oívia/

2.Guba Donát 3.b  / Mónus Éva Judit/

3.Szakál Boróka 3.a / Kiss Olívia/

3.Diószegi Ákos 3. c / Erdeiné Kónya Anita/

 

 

4.évfolyam

 

1.Rápolti Boglárka 4.a / Dr. Magyarné Szilva Monika/

2.Siket Lilla 4.a / Dr. Magyarné Szilva Monika/

2.Szatmári Péter 4. b / Takács Sándorné/

3. Farkas Péter 4.c / Gáspárné Petró Tamara/

3.Varga Tamás Dávid 4.c / Gáspárné Petró Tamara/

 

 

Az iskolai matematika csapatverseny eredményei:

 

3.évfolyam

 

1.Ecsédi András, Vig Tamás, Nagy Vince László 3.a / Kiss Olívia/

2.Kárai Kornél, Zsiros Gergő, Karácsony Ádám 3.b / Mónus Éva Judit/

3.Takács Bendegúz, Guba Donát, Páll Vivien 3.b / Mónus Éva Judit/

 

 

4.évfolyam

 

1.Farkas Péter, Varga Gergő, Varga Tamás Dávid 4.c / Gáspárné Petró Tamara/

2.Magyar Zsanett, Pásti Máté, Gyulai Olivér 4.b / Takács Sándorné/

3.Végh Norbert, Kozma Dániel, Lakatos Roland 4.a / Dr. Magyarné Szilva Monika/

 

 

Hogya Ádám – versmondó verseny – I. helyezés /1.a – Vigh Csilla/
Gutmann Tibor Leó – versmondó verseny – II. helyezés /1.a – Vigh Csilla/
Papp Zoltán – versmondó verseny – III. helyezés /1.c – Mészáros Júlia/
Kerezsi Lili – versmondó verseny – különdíj /1.c – Mészáros Júlia/
Csordás Dorottya – prózamondó verseny – I. helyezés /1.b – Keczán Erika/
Bora Zalán – prózamondó verseny – II. helyezés /1.b – Keczán Erika/
Szatmári Tamás – prózamondó verseny – III. helyezés /1.b – Keczán Erika/
Kovács Ágnes – versmondó verseny – I. helyezés /2.a – Nagy Pálma/
Beke Hanga – versmondó verseny – II. helyezés /2.c – Molnár Katalin/
Kiss Karolina –versmondó verseny – III. helyezés/2.b – Szegediné Fülöp Mónika/
Justyák Petra – versmondó verseny – különdíj /2.b – Szegediné Fülöp Mónika/
Fegyverneki András – versmondó verseny – különdíj /2.b – Szegediné Fülöp Mónika/
Papp Csilla – versmondó verseny – I. helyezés /3.c – Vadon-Papp Mária/
Perényi Emma Hanna – versmondó verseny – I. helyezés /3.a – Szegedi Attiláné/
Galambos Csenge – versmondó verseny – II. helyezés /3.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/
Diószegi Ákos – versmondó verseny – III. helyezés /3.c – Vadon-Papp Mária/
Csaba Krisztián – versmondó verseny – III. helyezés /3.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/
Szakál Boróka – versmondó verseny – III. helyezés /3.a – Szegedi Attiláné/
Lövei-Veress Iza – prózamondó verseny – I. helyezés /3.a – Szegedi Attiláné/
Kolozsvári Anna – prózamondó verseny – II. helyezés /3.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/
Branda Petra – prózamondó verseny – III. helyezés /3.a – Szegedi Attiláné/
Szurdi Viktória – versmondó verseny – I. helyezés /4.c – Csákóné Lugosi Renáta/
Csukás Vivien – versmondó verseny – I. helyezés /4.b – Magos Ildikó/
Gyulai Vilmos – versmondó verseny – II. helyezés /4.b – Magos Ildikó/
Takács Piroska – versmondó verseny – II. helyezés /4.b – Magos Ildikó/
Moravecz Zsófia – versmondó verseny – III. helyezés /4.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Zagyva Ádám – versmondó verseny – III. helyezés /4.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Magyar Zsanett – versmondó verseny – III. helyezés /4.b – Magos Ildikó/
Horváth Lili – versmondó verseny – különdíj /4.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Szegedi Anna – versmondó verseny – különdíj /4.b – Magos Ildikó/
Pataky Gréta – prózamondó verseny – I. helyezés /4.c – Csákóné Lugosi Renáta/
Molnár Georgina – prózamondó verseny – II. helyezés/4.c – Csákóné Lugosi Renáta/
Szakály Boglárka – prózamondó verseny – III. helyezés /4.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Molnár Rózsa Ildikó – prózamondó verseny – különdíj /4.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Rimóczi Alex Benedek – prózamondó verseny – különdíj /4.c – Csákóné Lugosi Renáta/

.

.

.

2017-2018.

Nemzetközi versenyek

Zsadányi Zsófia 2.b – Tekergő Meseösvény Egyesület- meseíró pályázat – különdíj- /Mónus Judit/

.

.

Országos versenyek

2.b – Safer Internet Program – digitális történetmesélés – 5.helyezés /Mónus Judit/

2.b – Safer Internet Program – digitális történetmesélés – 6.helyezés /Mónus Judit/

Kárai Kornél – 2.b – Cziffra György Fesztiválzenekar – rajzpályázat – különdíj /Mónus Judit/

Kolozsvári Anna – 2.b – Érdi Szepes Gyula Művelődési Központ – meseíró pályázat – 2. helyezés  /Mónus Judit/

2.b – Országos Meteorológiai  Szolgálat – alkotói pályázat – 1. helyezés  /Mónus Judit/

Guba Lilianna – 4.b -rajzpályázat -Könyvtárostanárok Egyesülete- 1. hely /Sándor Péterné/

Homoki Nóra – 4.b -rajzpályázat -Könyvtárostanárok Egyesülete- 2. hely /Sándor Péterné/

Villás Petra – 4.b -rajzpályázat -Könyvtárostanárok Egyesülete- 4. hely /Sándor Péterné/

Kolozsvári Anna – 2.b -rajzpályázat -Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom- 3. hely /Mónus Judit/
2.b – Irodalmi pályázat – FKF Zrt – különdíj – /Mónus Judit/

2.b – Eszperente Pele Verseny – alkotói pályázat- Földművelésügyi Minisztérium- különdíj- /Mónus Judit/

.

.

Megyei-városi versenyek 

Borbély Benedek és Dobi Vivien 4.a – Megyei informatika verseny – Epreskerti Általános Iskola – I.hely /Kovács Árpád/

Szurdi Viktória 3.c – rajzpályázat – Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Ált. Isk. – I. hely /Csákóné Lugosi Renáta/

Borbély Benedek 4.a – Városi informatika verseny – Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola – I.hely /Kovács Árpád/

Rimóczi Alex Benedek 3.c – vers- és prózamondó verseny – Debreceni Fazekas Mihály Ált. Iskola – különdíj /Csákóné Lugosi Renáta/

Rápolti Boglárka, Siket Lilla, Végh Norbert, Kozma Dániel 3.a – Bolyai matematika csapatverseny- 16.hely (58-ból) /Szilva Mónika/

Lövei-Veress Sára 4.b – rajzpályázat -Benedek Elek Ált. Iskola II. helyezés- /Sándor Péterné/

Kolozsvári Noémi 4.b – rajzpályázat -Benedek Elek Ált. Iskola -különdíj- /Sándor Péterné/

Csaba Krisztián 2.b – vers- és prózamondó verseny – Bocskai István Ált. Iskola  3. helyezés /Lövei- Veress Zsuzsanna/

2.b osztály – rajzpályázat – Nagysándor József-napok – különdíj /Mónus Judit/

Papp Csilla 2.c – versmondó verseny, Debreceni Bocskai Általános Iskola – I.helyezés /Vadon-Papp Mária/
.
.
.

Házi versenyek

Guba Lilianna-idegen nyelvi projekt verseny-I. helyzés /4.b/

Kolozsvári Noémi-idegen nyelvi projekt verseny-I. helyzés /4.b/

Lövei-Veress Sára-idegen nyelvi projekt verseny-II. helyzés /4.b/

Szécsi Panna-könyvtári logópályázat-I. helyezés /4.b-Sándor Péterné/

Kolozsvári Noémi-könyvtári logópályázat-II. helyezés /4.b-Sándor Péterné/

Homoki Nóra-könyvtári logópályázat-III. helyezés /4.b-Sándor Péterné/

Bundi Viktória – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /2.a – Szegedi Attiláné/

Kiss Ádám – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /2.a – Szegedi Attiláné/

Kozma Botond – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /2.a – Szegedi Attiláné/

Kolozsvári Anna – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Zsadányi Zsófia – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Pataki Petra – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /3.b  – Fülöpné Kiss Sára/

Trungel Lilien – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /3.a  – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Molnár Petra – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /3.b  – Fülöpné Kiss Sára/

Török Rebeka – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /3.c  – Csákóné Lugosi Renáta/

Moravecz Zsófia – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /3.a  –Grégászné Lókodi Erzsébet/

Csukás Vivien – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Borsodi Enikő – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /3.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Szabó Norbert – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Zsákai Rebeka – vers- és meseíró verseny – különdíj /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Szakály Boglárka – vers- és meseíró verseny – különdíj /3.a  – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Javellák Nóra – vers- és meseíró verseny – különdíj /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Kiss Áron – vers- és meseíró verseny – különdíj /3.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Kovács Dorka – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /4.c – Mészáros Júlia/

Ladányi Panna – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /4.a – Keczán Erika/

Brandad Luca – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /4.a – Keczán Erika/

Szalai Viktória – helyesírási verseny – I. helyezés /2.c – Vadon-Papp Mária/

Szakál Boróka – helyesírási verseny – II. helyezés /2.a – Szegedi Attiláné/

Páll Vivien – helyesírási verseny – III. helyezés /2.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Zsákai Rebeka – helyesírási verseny – I. helyezés /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Gyulai Olivér – helyesírási verseny – II. helyezés /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Antal Vanda – helyesírási verseny – III. helyezés /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Szabó Norbert – helyesírási verseny – III. helyezés /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Török László – helyesírási verseny – I. helyezés /4.b – Vigh Csilla/

Fekete Melinda – helyesírási verseny – II. helyezés /4.c – Mészáros Júlia/

Dobi Vivien – helyesírási verseny – III. helyezés /4.a – Keczán Erika/

 

Nagy Benjamin egyéni matematikaverseny I. helyezés 1.b Faragó Istvánné
Kővári Martin egyéni matematikaverseny II. helyezés 1.b Faragó Istvánné
Tarcsi Vince egyéni matematikaverseny II. helyezés 1.b Faragó Istvánné
Tiba Zsombor egyéni matematikaverseny III. helyezés 1.a Kenyeres Andrásné
Kozma Bence egyéni matematikaverseny III. helyezés 1.c Dr. Fagyasné Tardy Adrienn
Szakál Boróka egyéni matematikaverseny I. helyezés 2.a Kiss Olívia
Szabó Panna egyéni matematikaverseny II. helyezés 2.a Kiss Olívia
Kocsis Ádám egyéni matematikaverseny II. helyezés 2.c Erdeiné Kónya Anita
Arnócz Milán Adorján egyéni matematikaverseny III. helyezés 2.c Erdeiné Kónya Anita
Lakatos Roland egyéni matematikaverseny I. helyezés 3.a Dr. Magyarné Szilva Monika
Szatmári Péter egyéni matematikaverseny II. helyezés 3.b Takács Sándorné
Gyulai Olivér egyéni matematikaverseny III. helyezés 3.b Takács Sándorné
Farkas Péter egyéni matematikaverseny III. helyezés 3.c Gáspárné Pertó Tamara
Dani Dávid egyéni matematikaverseny I. helyezés 4.b Sándor Péterné
Fekete Melinda egyéni matematikaverseny II. helyezés 4.c Berencsiné Jóczik Csilla
Tarr Balázs egyéni matematikaverseny II. helyezés 4.c Berencsiné Jóczik Csilla
Szűcs Dániel egyéni matematikaverseny III. helyezés 4.a Szakályné Szilágyi Magdolna
Darnai Lili egyéni matematikaverseny III.helyezés 4.a Szakályné Szilágyi Magdolna
Pásti Máté, Zsákai Rebeka, Gyulai Olivér matematika csapatverseny I.helyezés 3.b Takács Sándorné
Gyulai Vilmos, Szatmári Péter, Szabó Norbert matematika csapatverseny I. helyezés 3.b Takács Sándorné
Farkas Péter, Varga Gergő, Varga Tamás Dávid matematika csapatverseny II. helyezés 3.c Gáspárné Pertó Tamara
Siket Lilla, Rápolti Boglárka, Szakály Boglárka matematika csapatverseny III. helyezés 3.a Dr. Magyarné Szilva Monika
Egri Márk, Fekete Melinda, Tarr Balázs matematika csapatverseny I. helyezés 4.c Berencsiné Jóczik Csilla
Aleksza Gergő Csaba, Buri Réka, Nemes Szonja matematika csapatverseny II. helyezés 4.c Berencsiné Jóczik Csilla
Szabó Bence, Üveges Csaba, Vadnai Zoé matematika csapatverseny II. helyezés 4.a Szakályné Szilágyi Magdolna
Kolozsvári Noémi, Dani Dávid József, Rácz Sándor matematika csapatverseny III. helyezés 4.b Sándor Péterné

 

Kovács Ágnes – versmondó verseny – I. helyezés /1.a – Nagy Pálma/

Lóránt-Varga Milán – versmondó verseny – II. helyezés /1.c – Molnár Katalin/

Fekete Róbert – versmondó verseny – III. helyezés /1.b – Szegediné Fülöp Mónika/

Antal Flóra – versmondó verseny – különdíj – /1.c – Molnár Katalin/

Beke Hanga – versmondó verseny – különdíj – /1.c – Molnár Katalin/

Jócsák Zsombor – versmondó verseny – különdíj – /1.b – Szegediné Fülöp Mónika/

Tóth Gréta – versmondó verseny – különdíj – / 1.b – Szegediné Fülöp Mónika/

Perényi Emma Hanna – versmondó verseny – I. helyezés – /2.a – Szegedi Attiláné/

Papp Csilla – versmondó verseny – I. helyezés – /2.c – Vadon-Papp Mária/

Lövei-Veress Iza – versmondó verseny – II. helyezés – /2.a Szegedi Attiláné/

Zsadányi Zsófia – versmondó verseny – II. helyezés – /2.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Víg Tamás – versmondó verseny – III. helyezés – /2.a – Szegedi Attiláné/

Szakál Boróka – versmondó verseny – III. helyezés – /2.a – Szegedi Attiláné/

Tajta Panna – versmondó verseny – különdíj – /2.a – Szegedi Attiláné/

Csukás Vivien – versmondó verseny – I. helyezés – /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Molnár Rózsa – versmondó verseny – I. helyezés – /3.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Molnár Petra – versmondó verseny – II. helyezés – /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Zsákai Rebeka – versmondó verseny – II. helyezés – /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Moravecz Zsófia – versmondó verseny – III. helyezés – /3.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Zagyva Ádám – versmondó verseny – III. helyezés – /3.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Magyar Zsanett – versmondó verseny – különdíj – /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Gyulai Olivér – versmondó verseny – különdíj – /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Tőkei Tamara – versmondó verseny – I. helyezés – /4.a – Keczán Erika/

Branda Luca – versmondó verseny – II. helyezés – /4.a – Keczán Erika/
Vadnai Mira – versmondó verseny – III. helyezés – /4.a – Keczán Erika/

Lövei-Veress Sára – versmondó verseny – különdíj – /4.b – Vigh Csilla/

Buri Réka – versmondó verseny – különdíj – /4.c – Mészáros Júlia/

Kolozsvári Anna – prózamondó verseny – I. helyezés – /2.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Branda Petra – prózamondó verseny – II. helyezés – /2.a – Szegedi Attiláné/

Csaba Krisztián – prózamondó verseny – III. helyezés – /2.b – Lövei-Veress Zsuzsanna/

Rimóczi Alex Benedek – prózamondó verseny – I. helyezés – /3.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Tatár Flóra – prózamondó verseny – I. helyezés – /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Deczki Hanna – prózamondó verseny – II. helyezés – /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Szakály Boglárka – prózamondó verseny – II. helyezés – /3.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Pataky Gréta – prózamondó verseny – III. helyezés – /3.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Takács Piroska – prózamondó verseny – III. helyezés – /3.b – Fülöpné Kiss Sára/

Borsodi Enikő – prózamondó verseny – különdíj – /3.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Török Rebeka – prózamondó verseny – különdíj – /3.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Horváth Lili – prózamondó verseny – különdíj – /3.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Trungel Lilien – prózamondó verseny – különdíj – /3.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Fekete Melinda – prózamondó verseny – I. helyezés – /4.c – Mészáros Júlia/

Vadnai Zoé – prózamondó verseny – II. helyezés – /4.a – Keczán Erika/

Ladányi Károly – prózamondó verseny – III. helyezés – /4.a – Keczán Erika/

Tóth Viktória – prózamondó verseny – különdíj – /4.a – Keczán Erika/

 

2016-2017.

Országos versenyek

Nagy Zsombor 3.b – Suli-Hód országos matematikaverseny-II. helyezés /Sándor Péterné/

2. c osztály – MATEKGURU matematika csapatverseny – 36. helyezés /Gáspárné Petró Tamara/

1. b osztály- rajzpályázat – Ofi Országos Digitális Napok – II. helyezés /Groskáné Nagy Katalin/
 
Megyei-városi versenyek 
Kolozsvári Noémi 3.b – Városi rajzverseny-Homokkerti Közösségi Ház- II. helyezés  /Sándor Péterné/
Kovács Lili  3.b – Városi rajzverseny-Homokkerti Közösségi Ház- III. helyezés  /Sándor Péterné/
Boros Norbert, Kovács Dávid 4.a – Megyei informatika csapatverseny – Epreskerti Ált. Isk. – III. helyezés  /Kovács Árpád/
Kovács Dávid 4.a – Városi informatika verseny – Kinizsi Ált. Isk. – 4.helyezés /Kovács Árpád/
Boros Norbert 4.a – Városi informatika verseny – Kinizsi Ált. Isk. – 5.helyezés /Kovács Árpád/
Pásti Dóra 4.a – Városi matematika-informatika-rajzverseny – Bolyai Ált. Isk. 3.helyezés /Kovács Árpád/
Szabó Noémi 3.b – Városi matematika-informatika-rajzverseny – Bolyai Ált. Isk. 5.helyezés /Kovács Árpád/

Bátori Zsófia – Diós Zsófia – Szincsák Cintia – Szent Efrém Görögkatolikus Ó., Ált. Isk. és AMI – regionális népdaléneklés csoportos kategória különdíj /Mészáros Júlia/

Molnár Rózsa – rajzpályázat „Jézus élete képekben” MODEM – dicsérő oklevél /Grégászné Lókodi Erzsébet/

Farkas Milán – rajzpályázat „Jézus élete képekben” MODEM – dicsérő oklevél /Grégászné Lókodi Erzsébet/

Molnár Rózsa Ildikó – regionális népdaléneklés – Szent Efrém Görögkatolikus Ó., Ált. Isk. és AMI – II. helyezés /Grégászné Lókodi Erzsébet/

Rápolti Boglárka – megyei rajzverseny „A Hunyadiak rajzokban” – Debreceni Hunyadi J. Ált. Isk. – I. helyezés /Grégászné Lókodi Erzsébet/

Trungel Lilien – megyei rajzverseny „A Hunyadiak rajzokban” – Debreceni Hunyadi J. Ált. Isk. – II. helyezés /Grégászné Lókodi Erzsébet/

Siket Lilla – rajzpályázat „Élet a téli erdőben” – Nagyerdei Erdészeti Erdei Iskola – I. helyezés /Grégászné Lókodi Erzsébet/

Siket Lilla – Rápolti Boglárka – XXI. Kölcsey F. Városi Tanulmányi Verseny – II helyezés /Grégászné Lókodi Erzsébet/

Dancs Gábor – Móra Ferenc vers- és prózamondó verseny – Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola – III. helyezés /Thurzó Judit/

Végh Eszter – regionális rajzpályázat – Köz-Pont Ifjúsági Egyesület – I. helyezés /Nagy Pálma/

Rápolti Boglárka és Siket Lilla – komplex tanulmányi verseny – Kölcsey F. Ref. Ált. Isk. – II. helyezés /2.a – Szilva Mónika/

Végh Eszter - szépíró verseny – Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola – I. helyezés /4.c – Nagy Pálma/
3.a osztály – karácsonyi receptverseny – Méltóság mezeje program – I. helyezés /Keczán Erika/
Trungel Lilien - rajzpályázat – Hogyan várom a Mikulást? – I. helyezés /2.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Veres Nándor - rajzpályázat – Debreceni Bocskai István Általános Iskola – II. helyezés /4.c – Nagy Pálma/
Tőkei Tamara – idegen nyelvű vers- és prózamondó verseny – Debreceni Csapókerti Általános Iskola – II. helyezés /3.a – Keczán Erika/
Horváth Boglárka - népdaléneklési verseny – Debreceni Csapókerti Általános Iskola – III. helyezés – /4.c Grégászné Lókodi Erzsébet/
Kovács Viktória-Szakály Boglárka-Fehér Noémi-Tóth Zsófia – népdaléneklési verseny – Debreceni Csapókerti Általános Iskola – III. helyezés /2.a, 2.c Grégászné Lókodi Erzsébet, Gáspárné Petró Tamara/
Moravecz Zsófia - rajzpályázat – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola – II. helyezés /2.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Tatár Flóra - prózamondó verseny – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola – I. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Deczki Hanna – prózamondó verseny – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola – III. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Zsákai Rebeka - versmondó verseny – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola – I. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Csukás Vivien - versmondó verseny – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola – IV. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Lövei-Veress Sára-rajzverseny-Debreceni Benedek Elek Általános Iskola-I.helyezés /3.b – Sándor Péterné/
Kolozsvári Noémi-rajzverseny-Debreceni Benedek Elek Általános Iskola-V.helyezés /3.b – Sándor Péterné/
Lövei-Veress Iza - versmondó verseny – Debreceni Bocskai István Általános Iskola – különdíj /1.a – Szegedi Attiláné/
Csukás Vivien – versmondó verseny – Debreceni Bocskai István Általános Iskola – különdíj /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Deczki Hanna – prózamondó verseny – Debreceni Bocskai István Általános Iskola – I. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Vig Flóra – versmondó verseny – Debreceni Bocskai István Általános Iskola – III. helyezés /3.a – Keczán Erika/
Boros Márta – prózamondó verseny – Debreceni Bocskai István Általános Iskola – III. helyezés /4.c – Nagy Pálma/
 
Házi versenyek

Az iskolai tenisz verseny eredménye:

4. évfolyam

Szurdi Márton 4.b   I.hely – Thurzó Judit

Vágó Dániel 4.b  II.hely – Thurzó Judit

Perényi Levente 4.b  III.hely – Thurzó Judit

3. évfolyam

Borbély Benedek 3.a I.hely – Thurzó Judit

Lövei-Veres Sára 3.b  II.hely –Thurzó Judit

2. évfolyam

Szurdi Viktória 2.c I.hely  – Thurzó Judit

Javellák Nóra – II.hely  Thurzó Judit

1. évfolyam

Vágó Péter – I.hely  Thurzó Judit

Lövei-Veres Iza 1.a II.hely  – Thurzó Judit

 

Az iskolai egyéni matematika verseny eredménye

1.évfolyam

I. Páll Vivien  1. b/ Mónus Judit

II. Kárai Kornél 1. b és Guba Donát 1. b/ Mónus Judit

III. Takács Bendegúz 1. b / Mónus Judit, Diószegi Ákos 1. c/ Bodor Lászlóné,  Nagy Vince László 1 . a Szakál Boróka 1. a Szabó Fanni 1. a/ Kiss Olívia

2. évfolyam

I. Rápolti Boglárka 2. a és Siket Lilla 2. a/ Dr. Magyarné Szilva Mónika

II. Varga Gergő 2. c/ Gáspárné Petró Tamara

III. Zsákai Rebeka 2. b/ Takács Sándorné és Végh Norbert 2. a/ Dr. Magyarné Szilva Mónika

3. évfolyam

I. Tarr Balázs 3. c/ Berencsiné Jóczik Csilla

II. Bátori Zsófia 3. c/ Berencsiné Jóczik Csilla

III. Darnai Lili 3. a/ Szakályné Szilágyi Magdolna

4. évfolyam

I. Párkányi Ábel 4. b/ Faragó Istvánné

II. Pásti Dóra 4. a/ Molnár Katalin

III. Dancs Gábor 4. b/ Faragó Istvánné

 

Az iskolai matematika csapatverseny eredménye

3 . évfolyam

I. 3. c Bátori Zsófia, Tarr Balázs, Alekxa Gergő/ Berencsiné Jóczik Csilla

II. 3. a Szűcs Dániel, Borbély Benedek, Szabó Bence/ Szakályné Szilágyi Magdolna

III. 3. a Tarcsi Ádám, Vadnai Zoé, Tőkei Tamara/ Szakályné Szilágyi Magdolna

4. évfolyam

I. 4. c Butt Tamara, Galla Gergő, Hajzer Sándor/ Kenyeres Andrásné

II. 4. a Nagy Norbert, Kovács Dávid, Boros Norbert/ Molnár Katalin

III. 4. a Pásti Dóra, Csukás Antónia, Kiss Gréta/ Molnár Katalin

 

 

Végh Norbert – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /2.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Tóth Péter – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /3.b – Vigh Csilla/

Sólyom Zsombor – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /4.c – Nagy Pálma/

Horváth Lili – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /2.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Molnár Rózsa Ildikó – vers- és meseíró verseny –II. helyezés /2.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Ladányi Panna – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /3.a –Keczán Erika/

Kovács Dorka – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /3.c –Mészáros Júlia/

Ferenczi Balázs – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /4.a –Suba Józsefné/

Gyulai Olivér – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /2.b –Fülöpné Kiss Sára/

Pataki Petra – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /2.b –Fülöpné Kiss Sára/

Zsákai Rebeka – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /2.b –Fülöpné Kiss Sára/

Fekete Melinda – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /3.c –Mészáros Júlia/

Horváth Boglárka – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /4.c – Nagy Pálma/

Borsodi Enikő – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Varga Gergő – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Reszegi Szonja – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Deczki Hanna – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.b – Fülöpné Kiss Sára/

Vatler Nóra Zsófia – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.b – Fülöpné Kiss Sára/

Gyulai Vilmos – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.b – Fülöpné Kiss Sára/

Rápolti Boglárka – vers- és meseíró verseny – különdíj /2.a –Grégászné Lókodi Erzsébet/

Zsákai Rebeka – helyesírási verseny – I. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/

Siket Lilla – helyesírási verseny –II. helyezés /2.a –Grégászné Lókodi Erzsébet/

Szakály Boglárka – helyesírási verseny – III. helyezés /2.a –Grégászné Lókodi Erzsébet/

Borsodi Enikő – helyesírási verseny –különdíj /2.c –Csákóné Lugosi Renáta/

Fekete Melinda – helyesírási verseny – I. helyezés /3.c – Mészáros Júlia/

Bátori Zsófia – helyesírási verseny – II. helyezés /3.c – Mészáros Júlia/

Kovács Dorka – helyesírási verseny – III. helyezés /3.c –Mészáros Júlia/

Török László – helyesírási verseny – különdíj /3.b – Vigh Csilla/

Szabó Bence – helyesírási verseny –különdíj /3.a – Keczán Erika/

Boros Márta – helyesírási verseny – I. helyezés /4.c – Nagy Pálma/

Párkányi Ábel – helyesírási verseny – II. helyezés /4.b – Thurzó Judit/

Dani Anna Teodóra – helyesírási verseny – III. helyezés /4.b – Thurzó Judit/

Pásti Dóra – helyesírási verseny – különdíj /4.a – Suba Józsefné/

Csukás Antónia – helyesírási verseny – különdíj /4.a – Suba Józsefné/

Siket Lilla – Képzeld el…! rajzpályázat I. helyezés /Grégászné Lókodi Erzsébet/

Nagy Aliz Jázmin – Képzeld el…! rajzpályázat – I. helyezés /Szegedi Attiláné/

Szakál Boróka – Képzeld el…! rajzpályázat – II. helyezés /Szegedi Attiláné/

Iklódi Réka – Képzeld el…! rajzpályázat – III. helyezés /Szegedi Attiláné/

Verebi Lilien – magyar népmese rajzpályázat – III. helyezés /Csákóné Lugosi Renáta/

Zsadányi Zsófia – versmondó verseny – I. helyezés /1.b – Groskáné Nagy Katalin/
Zsákai Rebeka - versmondó verseny – I. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Vig Flóra - versmondó verseny – I. helyezés /3.a – Keczán Erika/
Perényi Levente - versmondó verseny – I. helyezés /4.b – Thurzó Judit/
Csaba Krisztián - versmondó verseny – II. helyezés /1.b – Groskáné Nagy Katalin/
Kiss-Szabó Kevin - versmondó verseny – II. helyezés /1.c – Erdeiné Kónya Anita/
Csukás Vivien - versmondó verseny – II. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Rimóczi Benedek - versmondó verseny – II. helyezés /2.c – Csákóné Lugosi Renáta/
Lövei-Veress Sára - versmondó verseny – II. helyezés /3.b – Vigh Csilla/
Gyug Ferenc - versmondó verseny – II. helyezés /4.b – Thurzó Judit/
Müller Fruzsina - versmondó verseny – II. helyezés /4.a – Suba Józsefné/
Papp Csilla - versmondó verseny – III. helyezés /1.c – Erdeiné Kónya Anita/
Moravecz Zsófia - versmondó verseny – III. helyezés /2.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Molnár Rózsa - versmondó verseny – III. helyezés /2.a. – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Szécsi Panna – versmondó verseny – III. helyezés /3.b – Vigh Csilla/
Boros Márta - versmondó verseny – III. helyezés /4.c – Nagy Pálma/
Mónus Kata - versmondó verseny – különdíj /1.b – Groskáné Nagy Katalin/
Gyulai Olivér - versmondó verseny – különdíj /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Magyar Zsanett – versmondó verseny – különdíj /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Molnár Petra - versmondó verseny – különdíj /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Kolozsvári Anna - prózamondó verseny – I. helyezés /1.b – Groskáné Nagy Katalin/
Tatár Flóra - prózamondó verseny – I. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Bátori Zsófia - prózamondó verseny – I. helyezés /3.c – Mészáros Júlia/
Dancs Gábor - prózamondó verseny – I. helyezés /4.b – Thurzó Judit/
Perényi Emma Hanna - prózamondó verseny – II. helyezés /1.a.- Szegedi Attiláné/
Borsodi Enikő - prózamondó verseny – II. helyezés /2.c – Csákóné Lugosi Renáta/
Deczki Hanna – prózamondó verseny – II. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Kovács Dorka - prózamondó verseny – II. helyezés /3.c – Mészáros Júlia/
Bartha Bíborka - prózamondó verseny – II. helyezés /4.a – Suba Józsefné/
Lövei-Veress Iza - prózamondó verseny – III. helyezés /1.a – Szegedi Attiláné/
Zagyva Ádám - prózamondó verseny – III. helyezés /2.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/
Takács Piroska - prózamondó verseny – III. helyezés /2.b – Fülöpné Kiss Sára/
Szabó Noémi - prózamondó verseny – III. helyezés /3.b – Vigh Csilla/
Vadnai Zoé - prózamondó verseny – III. helyezés /3.a – Keczán Erika/
Párkányi Ábel - prózamondó verseny – III. helyezés /4.b – Thurzó Judit/

2015-2016.

Országos versenyek

4.b osztály -rajzpályázat- Magyar Gyermekkönyvkiadók Egyesülete -I. helyezés /Groskáné Nagy Katalin/

Városi – megyei versenyek

Nádasi Csenge, Kiss Ottó, Gerebenics Péter - informatika verseny – Epreskerti Általános Iskola – II. helyezés /4.a – Kovács Árpád/

Nádasi Csenge - informatika verseny – Kinizsi Általános Iskola – II. helyezés /4.a – Kovács Árpád/

Kiss Ottó - informatika verseny – Kinizsi Általános Iskola – III. helyezés /4.a – Kovács Árpád/

Csukás Vivien-versmondó verseny-Debreceni József Attila Általános Iskola-I. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára /

Csukás Vivien  - versmondó verseny- Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola – I. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Bátori  Zsófia -  versmondó verseny – Kazinczy Ferenc Általános Iskola – I. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Ladányi Károly – mesemondó verseny -Bocskai István Általános Iskola-I. helyezés /2.a- Keczán Erika/

Párkányi Ábel – “Varázsceruza”megyei helyesírási verseny -Kövy Sándor Általános Iskola és AMI- I. helyezés /3.b-Thurzó Judit/

Hajzer Sándor – rajzpályázat – Benedek Elek Általános Iskola – I. helyezés /3.c – Nagy Pálma/

Boros Márta – szép olvasó verseny – Kazinczy Ferenc Általános Iskola – I. helyezés /3.c – Nagy Pálma/

Dancs Gábor – mesemondó verseny -Bocskai István Általános Iskola-I. helyezés /3.b-Thurzó Judit/

Dancs Gábor – prózamondó verseny – I. helyezés /3.b – Thurzó Judit/

Zsákai Rebeka  – versmondó verseny- Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola – II. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Zsákai Rebeka-versmondó verseny-Debreceni József Attila Általános Iskola-II. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára /

Horváth Lili – rajzpályázat – Benedek Elek Általános Iskola – II. helyezés /1.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Kolozsvári Noémi – rajzpályázat – Benedek Elek Általános Iskola – II. helyezés /2.b – Sándor Péterné/

Bátori  Zsófia –  versmondó verseny – Benedek Elek  Általános Iskola – II. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Horváth Boglárka – népdaléneklési verseny – Benedek Elek Általános Iskola – II. helyezés /3.c – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Deczki Hanna – versmondó verseny- Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola -III. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Szécsi Panna – rajzpályázat – Benedek Elek Általános Iskola – III. helyezés /2.b – Sándor Péterné/

Fenyő Viktória – rajzpályázat – Benedek Elek Általános Iskola – III. helyezés /3.c – Nagy Pálma/

Fekete Melinda – szép olvasó verseny – Kazinczy Ferenc Általános Iskola –III. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Szatmári Zsófia –   mesemondó verseny -Bocskai István Általános Iskola-III. helyezés /1.c-Csákóné Lugosi Renáta/

Fekete Melinda – versmondó verseny – Bocskai István Általános Iskola-III. helyezés /2.c-Nagy Szabolcsné

Pataki Lili – mesemondó verseny -Bocskai István Általános Iskola-III. helyezés /4.a-Szegedi Attiláné/

Pataki Lili – mesemondó verseny -Újkerti Művelődési Ház-III. helyezés /4.a-Szegedi Attiláné/

Kolozsvári Noémi - rajzpályázat-Méliusz Könyvtár Benedek Elek Fiókkönyvtára-különdíj /2.b-Sándor Péterné/

Házi versenyek

Csukás Vivien – versmondó verseny – I. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Tatár Flóra – mesemondó verseny – I. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Zsákai Rebeka – versmondó verseny – I. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Darnai Lili – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /2.a – Keczán Erika/

Csordás Nóra – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /2.a – Keczán Erika/

Ladányi Károly -  mesemondó verseny – I. helyezés /2.a – Keczán Erika/

Bátori Zsófia – helyesírási verseny – I. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Bátori  Zsófia –  versmondó verseny – I. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Párkányi Ábel – helyesírási verseny – I. helyezés /3. b – Thurzó Judit/

Perényi Levente – versmondó verseny – I. helyezés /3.b – Thurzó Judit/

Horváth Boglárka – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /3.c – Nagy Pálma/

Dán Vivien – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /4.a – Szegedi Attiláné/

Dán Vivien – helyesírási verseny – I. helyezés /4.a – Szegedi Attiláné/

Suba Orsolya – prózamondó verseny – I. helyezés /4.a – Szegedi Attiláné/

Szabó Eszter – vers- és meseíró verseny – I. helyezés /4.b – Groskáné Nagy Katalin/

Bányai Márk –versmondó verseny – I. helyezés /4.c – Erdeiné Kónya Anita/

Deczki Hanna – versmondó verseny – II. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Takács Piroska – mesemondó verseny – II. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Ladányi Panna – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /2.a – Keczán Erika/

Vadnai Zoé -  mesemondó verseny – II. helyezés /2.a – Keczán Erika/

2.c -Osztályvers – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Fekete Melinda – helyesírási verseny – II. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Fekete Melinda-  versmondó verseny – II. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Pásti Dóra – helyesírási verseny – II. helyezés /3.a – Suba Józsefné/

Gyug Ferenc – versmondó verseny – II. helyezés /3.b – Thurzó Judit/

Varga Hanna – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /3.c – Nagy Pálma/

Boros Márta – prózamondó verseny – II. helyezés /3.c – Nagy Pálma/

Kozma Benedek – versmondó verseny – II. helyezés /4.a – Szegedi Attiláné/

Pataki Lili – prózamondó verseny – II. helyezés /4.a  – Szegedi Attiláné/

Bakóczi Tamás – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /4.b – Groskáné Nagy Katalin/

Járomi Tíra – vers- és meseíró verseny – II. helyezés /4.b – Groskáné Nagy Katalin/

Siket Nóra Tamara – helyesírási verseny – II. helyezés /4.c – Erdeiné Kónya Anita/

Moravecz Zsófia –  mesemondó verseny – III. helyezés /1.a – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Magyar Zsanett – versmondó verseny – III. helyezés /1.b – Fülöpné Kiss Sára/

Szatmári Zsófia –  mesemondó verseny – III. helyezés /1.c – Csákóné Lugosi Renáta/

Tarcsi Ádám – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /2.a – Keczán Erika/

Branda Luca – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /2.a – Keczán Erika/

Dobi Vivien – helyesírási verseny – III. helyezés /2.a – Keczán Erika/

Víg Flóra -  versmondó verseny – III. helyezés /2.a – Keczán Erika/

Homoki Nóra –  versmondó verseny – III. helyezés /2.b – Vigh Csilla

Kovács Dorka –  mesemondó verseny – III. helyezés /2.c – Nagy Szabolcsné/

Müller Fruzsina – prózamondó verseny – III. helyezés /3.a – Suba Józsefné/

Dani Anna Teodóra – helyesírási verseny – III. helyezés /3.b – Thurzó Judit/

Magyar Máté – versmondó verseny – III. helyezés /3.b – Thurzó Judit/

Hajzer Sándor – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /3.c – Nagy Pálma/

Törös Petra – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /3.c – Nagy Pálma/

Gerebenics Péter – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /4.a – Szegedi Attiláné/

Pataki Lili – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /4.a – Szegedi Attiláné/

Házi Attila – helyesírási verseny – III. helyezés /4.b – Groskáné Nagy Katalin/

Hetrovics Dóra – vers- és meseíró verseny – III. helyezés /4.c – Erdeiné Kónya Anita/

Hetrovics Dóra – versmondó verseny – III. helyezés /4.c – Erdeiné Kónya Anita/

Borsi Lili – prózamondó verseny – III. helyezés /4.c – Erdeiné Kónya Anita/

Ferenczi Balázs – vers- és meseíró verseny – Különdíj /3.a.- Suba Józsefné/

 

2014-15.

Nemzetközi versenyek

3.b osztály –  rajzpályázat – Külföldön Élő Mexikóiak Intézete/Mexico- I. helyezés /3.b – Groskáné Nagy Katalin/

Országos versenyek

Nagy Alexander- rajzpályázat -Fővárosi  Közterület-fenntartó Zrt – I. helyezés /2.c – Nagy Pálma/

Lugosi Nagy Hanna –  rajzpályázat – Magyar Öttusa Szövetség – I. helyezés /3.b – Groskáné Nagy Katalin/

3.b osztály –  irodalmi pályázat – Móra Könyvkiadó- I. helyezés /3.b – Groskáné Nagy Katalin/

Butt Tamara – rajzpályázat – Katasztrófavédelem Központ Múzeuma – III. helyezés /3.b – Nagy Pálma/

Molnár Vivien – meseíró pályázat – Vidékfejlesztési Minisztérium – III. helyezés /3.b – Groskáné Nagy Katalin/

Varga Hanna- rajzpályázat – Richter Patika – különdíj /2.c – Nagy Pálma/

Hajzer Sándor Máté – rajzpályázat – Nemzeti Fejlesztési Minisztérium – különdíj /2.c – Nagy Pálma/

Lugosi Nagy Hanna –  rajzpályázat – FSZEK Deák Ferenc Fiókkönyvtára – különdíj /3.b – Groskáné Nagy Katalin/

Jónás Anikó – meseíró pályázat – Jókai Klub – különdíj /3.b – Groskáné Nagy Katalin/

Széles Krisztián – rajzpályázat – Móra Könyvkiadó – közönségdíj /2.c – Nagy Pálma/

3.-4. osztályos fiúk – Floorball Országos Diákolimpia – középdöntő –  VI. helyezés /Németh Angéla/

Czibere Bálint - Kockakobak matematika verseny – X. helyezett /4.c .Magyarné Szilva Mónika/

 

 

Megyei-városi versenyek

Dani Dávid-megyei képzőművészeti rajzverseny-Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Intézet-V.helyezés /1.b-Sándor Péterné/

Déri Zsuzsanna  – rajzpályázat- Benedek Elek Általános Iskola – I. helyezés /2.c – Nagy Pálma/

Kunkli Orsolya – prózamondó verseny – Vörösmarty Mihály Ált. Isk.  – arany minősítés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Vadnai Zalán-prózamondó verseny – Vörösmarty Mihály Ált. Isk.- arany minősítés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Kunkli Orsolya – mesemondó verseny – Bocskai István Általános Iskola- I. helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Szűcs Janka – versmondó verseny – Bocskai István Általános Iskola – I. helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Fedor Nikolett  – rajzpályázat- Benedek Elek Általános Iskola – I. helyezés /4.c – Grégászné Lókodi Erzsébet/

Dani Anna-Horváth Boglárka-Szurdi Márton - népdaléneklési verseny – Benedek Elek Általános Iskola – II. helyezés /2.b, 2.c -Faragó Istvánné, Grégászné Lókodi Erzsébet/

Dancs Gábor - mesemondó verseny – Bocskai István Általános Iskola- II. helyezés /2.b – Thurzó Judit/

Dancs Gábor - mesemondó verseny – Fazekas Mihály Általános Iskola- II. helyezés /2.b – Thurzó Judit/

Bándy Dorina  – rajzpályázat- Benedek Elek Általános Iskola – II. helyezés /4.c – Grégászné Lókodi Erzsébet

Végh Eszter  - rajzpályázat- Benedek Elek Általános Iskola – III. helyezés /2.c – Nagy Pálma/

Markó Máté- rajzpályázat- Benedek Elek Általános Iskola – III. helyezés /3.b -Groskáné Nagy Katalin/

Dancs Gábor-Párkányi Ábel- környezetismereti vetélkedő- KFRTF Gyakorló Éltalános Iskolája- IV. helyezés /2.b Németh Angéla/

Tőkei Tamara- népdaléneklési verseny- Csapókerti  Általános Iskola -különdíj /1.a-Takácsné Czapári Erika/

2.b – receptverseny- Méltóság Mezeje Program – különdíj /Thurzó Judit/

Madai Marcell Attila – rajzpályázat- Hortobágyi Nemzeti Park -különdíj /2.c – Nagy Pálma/

Hajzer Hanna- rajzpályázat- Benedek Elek Általános Iskola – különdíj /3.b -Groskáné Nagy Katalin/

3.b osztály – rajzpályázat – Hármashegyaljai Természetház – különdíj -/Groskáné Nagy Katalin/

Kunkli Orsolya – mesemondó verseny – Pódium Gyermekszínház – különdíj /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Vadnai Zalán- mesemondó verseny – Bocskai István Általános Iskola – különdíj /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

4.b – receptverseny- Méltóság Mezeje Program – különdíj /Csákóné Lugosi Renáta/

Szabó Bendegúz-Párkányi Hanna-Budai Barbara-Major Dániel- Bólyai matematika verseny – VII. helyezés /4.b – Petró Tamara/

Csajbók József-Pródán-Kovács Sándor-Siket Nóra- Vári Mihály- Bólyai matematika verseny – XIV. helyezés /3.c Mónus Judit/

 

Házi versenyek

Guba Lili -vers- és mesemondó verseny – I. helyezés  /1.b – Vígh Csilla/

Dancs Gábor -vers- és mesemondó verseny – I. helyezés  /2.b – Thurzó Judit/

Ember Panna-Litvák Laura -angol projekt verseny – I. helyezés  /3.b- Ugrinné Kathi Anikó/

Hadházi Bálint -angol betűzési verseny – I. helyezés  /3.b- Ugrinné Kathi Anikó/

Hetrovics Dóra – vers- és mesemondó verseny – I. helyezés  /3.c-Dukátné Kékedi Edit/

Szűcs Janka - versmondó verseny – I.helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Bartha Panna -angol betűzési verseny – I. helyezés  /4.b -Ugrinné Kathi Anikó/

Czibere Panna -angol betűzési verseny – I. helyezés  /4.c -Ugrinné Kathi Anikó/

Vadnai Zalán- vers- és  mesemondó verseny – I. helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Bátori Zsófia -vers- és mesemondó verseny -II. helyezés  /1.c –  Nagy Szabolcsné/

Boros Márta -vers- és mesemondó verseny – II. helyezés  /2.c – Nagy Pálma/

Párkányi Ábel -vers- és mesemondó verseny -II. helyezés  /2.b – Thurzó Judit/

Karakas-Tóth Zalán-Markó Máté -angol projekt verseny – II. helyezés  /3.b- Ugrinné Kathi Anikó/

Borbély  Bálint -angol betűzési verseny – II. helyezés  /3.b- Ugrinné Kathi Anikó/

Pataki Lili – vers- és mesemondó verseny – II. helyezés  /3.a- Szegedi Attiláné//

Tálas Kincső – vers- és mesemondó verseny – II. helyezés  /3.b – Groskáné Nagy Katalin/

Czibere Bálint -angol betűzési verseny – II. helyezés  /4.c -Ugrinné Kathi Anikó/

Kunkli Orsolya- vers- és mesemondó verseny – II.helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Szűcs Janka - vers- és mesemondó verseny – II.helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Venter Boglárka- vers- és mesemondó verseny – II.helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Alexa Gergő -vers- és mesemondó verseny -III. helyezés  /1.c Nagy Szabolcsné/

Tőkei Tamara -vers- és mesemondó verseny -III. helyezés  /1.a – Keczán Erika/

Gyug Ferenc -vers- és mesemondó verseny -III. helyezés  /2.b – Thurzó Judit/

Anton József-Borbály Bálint-Hadházi Bálint-Kovács Gábor-Rádai Soma-Török Adrián -angol projekt verseny – III. helyezés             /3.b- Ugrinné Kathi Anikó/

Borsi Lili – vers- és mesemondó verseny -III. helyezés  /3.c-Dukátné Kékedi Edit/

Csajbók József -angol betűzési verseny – III. helyezés  /3.c  – Ugrinné Kathi Anikó/

Barta Panna- vers- és mesemondó verseny – III.helyezés /4.b-Csákóné Lugosi Renáta/

Üveges Anna -vers- és mesemondó verseny – IIIhelyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Vincze Dóra - vers- és mesemondó verseny – IV. helyezés  /3.b- Szegedi Attiláné/

Beke Noémi -angol betűzési verseny – III. helyezés  /4.c – Ugrinné Kathi Anikó/

Hajdú Dominik- vers- és mesemondó verseny – IV.helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Tőkei zsolt- vers- és mesemondó verseny – IV.helyezés /4.a – Fülöpné Kiss Sára/

Fekete Melinda -vers- és mesemondó verseny – különdíj  /1.c – Nagy Szabolcsné/

Vinkler Viktória -vers- és mesemondó verseny -különdíj /2.a –  Suba Józsefné/

Az oldalt a www.markjanos.hu készítette.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory