Alsó tagozatos munkaközösség

Sport Poha-Rak világnapja
20181108_130922
20181108_131846
received_175232960087835
received_449601305444202
received_699531443751322
received_990344101148825
received_1948593515207406
A zene világnapja – 2018
20181001_145416
20181001_151148
20181001_145623
20181001_145111
 received_2509227949117222
A költészet napja – 2018
20180411_094402
20180411_094409
Az alsó tagozatos reál munkaközösség által szervezett versenyek

 

Városi matematika verseny 1. osztályosoknak – 2018.

 

Molnár Ákos-  Ibolya Utcai Általános Iskola- Mogyorósné Kerékgyártó Ildikó

2  Varga Liliána-  Debreceni Dózsa György Általános Iskola- Gáspárné Jakab Zsuzsa

3 Szutor Szabina-  Debreceni Benedek Elek Általános Iskola- Nagy Lászlóné

4 Szabó Benjámin

5 Kaszab Kristóf

6 Nagy Ádám

7 Kiss Olivér

7 Répás Krisztián

7 Kovács Zalán

8 Kovács Boglárka

9 Bodnár Vivien Szonja

10 Kóté Kara Sámuel

11 Csige Csongor

12 Kapczár Fanni

13 Szabó Adél

14 Varga László

15 Cseke Roland

16 Enyedy Áron

1

Városi matematika verseny 2. osztályosoknak – 2018.

 

1  Kádár Zoárd- Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium- Szakály Szabolcs

2  Drofti Balázs-  Ibolya Utcai Általános Iskola- Dominyák Mária

3  Mudra Bence-  Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI- Tar Lászlóné Jakab Vanda

4 Tóth Péter Bence

5 Kovács Sebestyén

5 Molnár Bence

6 Majnár Rajmund Nimród

7 Rozsondai Panna

7 Sörlei Keve

8 Kirilla Hanga

8 Katona Flóra

9 Fehértói Nóra

10 Kovács Gergő

10 Mózsi Lajos

11 Sallai Bence

11 Magyar Donát

12 Benyó Alexandra Zoé

13 Hosszú Amír Husszein

14 Csuka Orsolya

14 Kéri Benedek

15 Balogh Gergő

16 Szabó Zille

17 Márton Ákos

18 Békési Gergely

18 Som Bence

19 Rózsás Rokkó Márk

20 Pór Szabolcs

 

1

 

„Fejtörők, rejtvények”  komplex megyei csapatverseny- 2018.

 

 1 Magyar Levente, Tóth Dávid, Reszegi Levente-  Szoboszlói Úti Általános Iskola- Máténé Szabó Ágnes és Szilágyi Andrea

2    Ráthonyi Levente, Lányi Panna, Ködöböcz Márton-  Ibolya Utcai Általános Iskola- Szécsi Zsuzsanna és Sebestyén Mária

3  Czövek Mátyás, Tóth Csenge, Veres Renáta- Debreceni Csapókerti Általános Iskola – Nagyné Szabó Edina és Bardócziné Weinemer Éva

4 Hegyi Péter András, Rakovits Zalán, Kátai Tamás

4 Nagy Nelli, Drofti Panna, Herdon Márton

5 Kiss Laura, Kovács Lili

6 Balázs István, Makray Áron, Vereb Tamás

7 Kiss Balázs, Nagy Zsombor, Kovács Gergely

8 Madarász Boglárka, Megyes Áron, Gábori Eszter

9 Molnár Dániel, Mándi Lilla, Szilágyi Balázs

9 Kovács Angelika, Bodolai Szilvia, Vargyas Panna

10 Daika Jázmin, Oszter- Barcsay Dominik, Medve Donát

11 Deli Titanilla, Nagy Ferenc, Nagy Zsombor

12 Papp Ádám, Békési Áron, Kristóf Zsombor

12 Bolgár Mira, Böszörményi László, Erdei Kincső Dóra

13 Csörgi Tímea, Miklósvölgyi Balázs, Sámi Balázs

13 Czibere Lili, Papp Lilien, Papp Petra

14 Branda Milán, Gombácsi Tamás, Oparaugo Gilbert

15 Hegedűs András, Félegyházi Gergő, Szűcs Gellért

16 Bajnóczki Bence, Rózsa Zsombor, Lévai Levente

20180328_114343_Film2

Városi szövegértő verseny 2018

2. évfolyam
  1. Szász-Mátyás Ádám – Svetits Katolikus Óvoda, Ált. Isk., Gimn. és Kollégium
  2. Kullár-Halász Gergő – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola
  3. Erdélyi Lora Fanni – Vénkerti Általános Iskola és AMI
  4. Nádasdi Lili
  5. Nagy Szendrei Noel
  6. Tar Melinda
  7. Vilmán Benjámin
  8. Széplaki Szabolcs
  9. Pénzes Zsófia
  10. Táncos Boglárka
  11. Kézsmárki Gréta Anna
  12. Szabó Bence
  13. Kádár Kristóf István
  14. Németh Sára Anna
  15. Sass-Pénzes Hunor
  16. Szabó Annabella
  17. Bráde Bálint

 

1
2
3. évfolyam
  1. Nagy-Kovács Vince - Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola
  2. Irinyi Tamás - DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Ált. Iskolája
  3. Jurácsik Marcell – Ibolya Utcai Általános Iskola
  4. Pozsonyi Vera
  5. Tóth Noémi
  6. Zámbori Anna
  7. Kiss-Tóth Eszter
  8. Bereczki Dóra
  9. Köteles Kata
  10. Babály Dániel
  11. Zabos Jázmin
  12. Sári Bernadett
  13. Papp László Csaba
  14. Ölveti Dóra
  15. Berzi Anna Emma
  16. Borsi Rebeka
  17. Szabó Marcell Miklós
  18. Czapák Dániel
  19. Orosz Máté
  20. Jaczina Emma Zsófia
  21. Danka Dóra
1
2
4. évfolyam
  1. Halasi-Kovács Anna – Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
  2. Szabolcs Emese – Ibolya Utcai Általános Iskola
  3. Nagy Sarolta – Ibolya Utcai Általános Iskola
  4. Gyula Hargita
  5. Király Kristóf
  6. Szabó Bianka
  7. Bán Kincső Panni
  8. Oskolás Zsombor
  9. Benedek Márk
  10. Sain Abigél Gerda
  11. Veres Emil
  12. Juhász Petra
  13. Szabó László
  14. Kalapos Konrád
  15. Szücs Abigél
  16. Pál István
  17. Szabó Máté
  18. Major Fanni
  19. Drake Richard Ákos
  20. Cseke Levente Bendegúz
  21. Koós Henrietta
  22. Oltyán Levente Attila
  23. Palotai Csaba
  24. Mátyás Zsófia
  25. Komócsin Zsófia Beáta
  26. Kisari Titanilla Vanda
1
2

Megyei versíró verseny 2018

2-3. évfolyam

1 Smider Csenge Napsugár – Debreceni Gönczy Pál Ált. Iskola

2 Fátyol Boglárka Sára – Debreceni Bocskai István Ált. Iskola

2 Szabó Lili Bíborka – Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola

3 Szabó Liza Anna –  Ibolya Utcai Általános Iskola

3 Kis Jázmin – Debreceni Bocskai István Általános Iskola

Különdíj: Kiss Iringó Ivett – II. Rákóczi F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Ált. Isk. és AMI

 

  1. évfolyam

1 Oskolás Zsombor – Debreceni Vörösmarty Mihály Ált. Iskola

2 Bertóthy Tamás Dániel – Létavértesi Arany János Ált. Iskola

3 Lakatos Regina – Létavértesi Arany János Általános Iskola

Különdíj: Szedmák Aletta – Debreceni Dózsa György Általános Iskola

Különdíj: Molnár Zsófia – Létavértesi Arany János Általános Iskola

 

Megyei rajzpályázat 2018

  1. évfolyam

1 Keszler Cintia – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola

2 Nagy Réka Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola

3 Mózsi Lajos – Debreceni Bocskai István Általános Iskola

Különdíj: Szilárd Lia Edina – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola

Különdíj: Szabó Réka – Téglás, II. Rákóczi F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Ált. Isk. és AMI

                                                                    

  1. évfolyam

1 Elek Dorottya – Szoboszlói Úti Általános Iskola

2 Mezei Anna – Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola

3 Tar Gréta Zsófia – Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és AMI

Különdíj: Vaskovits Marcell – Debreceni Hatvani István Általános Iskola

                                                              

  1. évfolyam

Különdíj: Tóth Petra - Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola

 

1

 

Nemzeti ünnep (2018.március.14)
Márc15
Óvodások családi délutánja (2017. november 24.)
20171124_171340 20171124_172541 20171124_170221 20171124_165342 20171124_163147 20171124_162408

Egészség délután (2017.10.06.)

DSCN6355

DSCN6341

DSCN6319

DSCN6317

DSCN6310

A 2.c osztály a LEGO gyárban járt (2017)

20170919_085029 20170919_091427 20170919_092509 20170919_094352 20170919_102415 20170919_102926 20170919_105043 20170919_105047 20170919_105610 20170919_112654 20170919_112825 20170919_113225

Iskolai egyéni matematika verseny (2017)

IMG_20170228_134455

17106047_1127743540681174_1443278235_o

17093003_1127743340681194_1042509456_o

Megyei versíró verseny (2017)

3. évfolyam

I. Bertóthy Tamás - Létavértesi Arany János Általános Iskola

II. Koszta Fanni - Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI

II. Oskolás Zsombor – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI

III. Szatmári Gréta – Létavértesi Arany János Általános Iskola

Különdíj: Csuka Dorottya – Hajdúnánási Bocskai István Általános Iskola és AMI

Különdíj: Hardicsai Zsófia - Berettyóújfalu, Hunyadi Mátyás Tagiskola

Különdíj: Jakab Eszter – Lilla Téri Általános Iskola

Különdíj: Kiss Laura Zsófia – Debreceni Dózsa György Általános Iskola

 

4. évfolyam

I. Kacska Kende Milán – Lilla Téri Általános Iskola

II. Vitéz Kata Borbála – Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

III.Balog Renáta – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI

Különdíj: Nábrádi Anna – Hajdúnánási Bocskai István Általános Iskola

Különdíj: Szlivka Mercédesz – Debreceni Bocskai István Általános Iskola

 

Megyei rajzpályázat (2017)

 

I. Nagy Panna 1.o. – Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI

II. Czeglédi Csilla 1. o. – Téglás II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista

Általános Iskola és AMI

Különdíj: Szabó Réka 1.o.   – Téglás II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű

Baptista  Általános Iskola és AMI

III. Deli Tímea 2.o. – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Különdíj: Nagy Kricsfalussy Eszter 2.o. – Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola

Különdíj: Halmi Dominik 3.o. – Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola

I. Deli Beatrix 4.o. – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI

II. Józsa Bettina 4.o. – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI

Különdíj: Muhar Zsófia 4.o – Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI

 

 

 



Városi szövegértő verseny (2017)

  1. évfolyam
  1. Tóth Noémi – Debreceni Vénkerti Általános Iskola és AMI
  2. Szabó Marcell Miklós – Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola
  3. Berzi Anna Emma – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI
  4. Rutkovszky Bojána
  5. Pénzes Imre Dominik
  6. Kamenyiczki Tirza
  7. Nagy Kristóf Levente
  8. Nagy Milán Csaba
  9. Tsorbatzoglou Zoi
  10. Gáll-Bányai Kornél
  11. Törő Patrícia
  12. Sóvágó Balázs

DSCN5154

 

3. évfolyam

  1. Oskolás Zsombor – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI
  2. Pankucsi-Versényi Áron – Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
  3. Szabó Annamária – Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
  4. Király Kristóf
  5. Ács Dóra
  6. Hegedüs Panna
  7. Soós Bernadett
  8. Petrozsényi Róza
  9. Fényi Gréta Olga
  10. Novák Sára
  11. Böszörményi Korinna
  12. Kandi Petra
  13. Deli Titanilla
  14. Petrovics Panna Bella
  15. Mátyás Zsófia
  16. Kriszt Jonatán
  17. Kiss Laura Zsófia
  18. Kiss Kinga Lili
  19. Fekete Flóra

DSCN5164

 

       4. évfolyam

  1. Berényi Rebeka Anna – Debreceni Hatvani István Általános Iskola
  2. Benedek Veronika – Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola
  3. Bujdosó Lili – Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
  4. Szilágyi Szofi
  5. Kacska Kende Milán
  6. Móricz Margaréta
  7. Szabó Panna
  8. Farkas Kinga
  9. Kanál Orsolya
  10. Árok Dávid
  11. Visky Boglárka
  12. Bagdács Dóra
  13. Kunkli Gyula
  14. Kéri Balázs
  15. Tőrös Boglárka
  16. Faragó Bence Zsolt
  17. Bodnár Léda Csilla
  18. Gazdag Máté
  19. Szentesi Péter Norbert
  20. Nagy Manna Kamilla

DSCN5163

 

 

Városi matematika verseny  (2017)

  1. évfolyam:

1. Kádár Zoárd- Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2. Nagy Tamás- Debreceni Szoboszlói Úti Általános Iskola

3. Molnár Bence- Debreceni Dózsa György Általános Iskola

4. Brutóczki Nóra

4. Kirilla Hanga

4. Kovács Gergő

4. Mózsi Lajos

4. Mudra Bence

4. Nyisztor Janka

5. Gonda Sándor

5. Hegedűs Dorottya

5. Nagy Alex

5. Nagy Fruzsina

5. Veress Petra

6. Farkas Linda

6. Kéri Benedek

6. Szakács Tamara

7. Kállai Gergő

7. Szász-Mátyás Ádám

7. Szőke Jázmin

8. Sass-Pénzes Hunor

8. Újj Hanna

1

2

2. évfolyam:

1. Magyar Gergő – Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI

2. Pozsonyi Milán – Debreceni Szoboszlói Úti Általános Iskola

3. Cseh Milán – Debreceni Szoboszlói Úti Általános Iskola

4. Őri Nóra

4. Kovács Gergely

5. Balázs István

5. Sperka Sarolta

6. Budán Dávid

6. Nagy Ferenc

7. Vágó Márton

8. Béke Zoltán

8. Fejes Vince

8. Kiss Attila

8. Kovács Krisztián

8. Tóth Gergő

9. Kiss Bianka

9. Miskolczi Bence

9. Kondor Levente

9. Szanics Ferenc

10. Böszörményi Dániel

10. Farkas Gergely

10. László Boglárka

10. Sánta Gerda

10. Vidovenyecz Máté

10. Nagy Gergő

10. Tóth Kimberli

10. Olcsák Zsigmond

11. Barna Péter

11. Dobos Dominik

11. Tóth-Müllern Dóra

11. Váradi Anett

11. Pozsga Eliána

12. Horváth Dóra

12. Kriszt Joel

12. Mezei Dániel

12. Örkényi Zalán

12. Tóth Gábor

12. Vállai Bence

13. Cservenák Nikolett

3

4

“Fejtörők, rejtvények” megyei csapatverseny 3.-4. évfolyam:

1. Kapusi-Rentka Olivér, Kapusi-Rentka Donát, Berkes Dorottya – Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

2. Makray Áron, Faludi-Kiss Lehel, Fekete Csenge – Debreceni Hatvani István Általános Iskola

3. Komócsin Zsófia, Kiss Benedek, Marinka Marcell – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI

3. Bácsi Donát, Fegyver Dávid, Oszter-Barcsay Dominik – Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda

4. Gyuricska Márton, Kiss Hunor, Szőke Dániel

5. Sárközi Levente, Bojti Panna, Thaler Oliver

6. Gergely Arien, Kisari Titanilla, Pintér Ábel

7. Vargyas Panna Sára, Besenyei Nándor, Györgyfi Szabolcs

8. Folytán Zoltán, Fekete Luca, Molnár Balázs

9. Varga Flóra, Cservenyák Panna, Fejes Lőrinc

10. Beke Éva Sára, Karacs Rella, Demjén Levente János

10. Ludmány Marcell, Szücs Brigitta, Jakab Eszter

11. Medve Sarolta, Csordás László, Nagy Lili

12. Murvai Csaba, Kis Angyalka, Sándor Gábor

13. Vlajk Johanna, Flach Márk, Kerekes Balázs

13. Kukola Kende Zsolt, Szabó Gabriella, Gál Attila

14.  Juhász Kristóf, Lorencz Hanna, Kenderesi Viktória

15. Mezey Viktória, Gábori Leila, Horváth Dávid

16. László Lakatos Levente, Sebők Norman, Turda Márk

17. Cornuta Dávid, Erdei Dorottya, Szabó Levente

18. Sebők Zsombor, Balogh Dóra, Gregor Gergő

 

IMAG1320

IMAG1319

IMAG1318

IMAG1317

 

 

 

Iskolai egyéni matematika verseny (2017)

IMG_20170228_134455

17106047_1127743540681174_1443278235_o

17093003_1127743340681194_1042509456_o

Karácsonyi ünnepség (2016)

dscn4905

dscn4902

dscn4929

Iskolai vers- és prózamondó verseny (2016)

dscn4669

dscn4676

dscn4685

dscn4698

Nyílt nap a leendő első osztályosok szüleinek (2016)

wp_20161201_09_05_06_pro_li

wp_20161201_09_06_09_pro_li

wp_20161201_09_08_30_pro_li

wp_20161201_09_12_18_pro_li

Óvodások családi napja (2016)

wp_20161125_16_28_01_pro_li

wp_20161125_16_34_11_pro

wp_20161125_16_49_19_pro_li

wp_20161125_16_56_54_pro_li wp_20161125_17_13_20_pro_li

Egészség délután (2016)

1

2

3

4

5

6

VÉGE

—————————————————

-

-

A zene délutánja (2016)

1

2

3

4

5

6

7

8

Vége

————————————————————————————————

Versenyfelhívások (2016-2017)

—————————————————————–

A Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola alsós reál munkaközössége meghirdeti

megyei „Fejtörők, rejtvények” komplex csapatversenyét 3-4.osztályosok számára és

városi egyéni matematikaversenyét 1-2.osztályosok számára.

Helyszín: Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

                4030 Debrecen, Szabó Kálmán utca 13. (Új épület)

Időpont: 2017. március 23. 12.30-tól gyülekező, a verseny kb.13 órakor kezdődik

Nevezési díj: nincs

Csapatok száma: a „Fejtörők, rejtvények” versenyre: iskolánként max. 2csapat (csapatonként két 4. osztályos és egy harmadik osztályos tanuló)

Egyéni matematikaverseny: évfolyamonként max. 3 tanuló

Jelentkezési határidő: 2017. március 9.

Nevezni: petofi@iskola.debrecen.hu e-mail címen

 

             ————————————————————-

 

A Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola alsós humán munkaközössége

városi, egyéni szövegértő versenyt hirdet 2-3-4. évfolyamos tanulók számára.

A verseny időpontja: 2017. március 23. 13 óra

Helyszín: Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

                     Debrecen Szabó Kálmán u. 3-5. sz. (Új épület)

Jelentkezés: levélben vagy petofi@iskola.debrecen.hu e-mail címen

                         Iskolánként, évfolyamonként 2 tanuló jelentkezését fogadjuk.  

Nevezési határidő: 2017. március 7.

Nevezési díj: nincs

 

                        ——————————————————————-


A Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola alsós humán munkaközössége

iskolánk névadója tiszteletére megyei rajzpályázatot hirdet 1-4. osztályos tanulóknak.

Téma: Petőfi Sándor szabadon választott versének illusztrálása

Technika: szabadon választott

Méret: A/4

Nevezési díj: nincs

A pályamunkák beérkezésének határideje: 2017. március 7.

Értékelés: évfolyamonként                   

Eredményhirdetés: 2017. március 23. 13 óra

                             Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

                             Debrecen, Szabó Kálmán u. 3-5. sz.

 

                   ——————————————————————-


A Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola alsós humán munkaközössége

megyei versíró versenyt hirdet 2-3-4. évfolyamos tanulók számára.

Téma: szabadon választott.

Beérkezési határidő: 2017. február 17.

A pályamunkákat a petofi@iskola.debrecen.hu e-mail címre várjuk.

Eredményhirdetés: 2017. március 23. 13 óra

Helyszín: Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

                     Debrecen Szabó Kálmán u. 3-5. sz. (Új épület)

 Nevezési díj: nincs

 

    ——————————————

 VÉGE

——————————————

-

-

Tanévnyitó ünnepség (2016)

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

-

-

PETŐFI NAP-2016. március 23.

Petőfi nap

 2016. március 23-án tartottuk hagyományos Petőfi-napunkat, városi és megyei versenyeinket.    

Köszönjük Mindenkinek a részvételt!

Megyei rajzpályázat:

2. évfolyam:

1. Nagy Lili – Debreceni Benedek Elek Ált. Isk.
2. Nagy Emma – Debreceni Benedek Elek Ált. Isk.
3. Neisz Gergő – Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
Különdíj: Bora Mercédesz – Debreceni Benedek Elek Ált. Isk.
Különdíj: Bányai Laura – Lilla Téri Általános Iskola

3. évfolyam:

1. Kiss Péter – Debreceni Hatvani István Ált. Isk.
2. Móricz Margaréta Katalin – Debreceni Bocskai István Ált. Isk.
3. Móna Mariann – Debreceni Fazekas Mihály Ált. Isk.
Különdíj: Kocsis Kis Anna –  Debreceni Hatvani István Ált. Isk.
Különdíj:Szilágyi Szofi Nikolett  – Debreceni Fazekas Mihály Ált. Isk.

4. évfolyam:

1. Szabó Roland – Téglás, II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és AMI
2. Tiba Viktória – Téglás, II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és AMI
3. Bak Csenge és Bora Petra – Debreceni Kazinczy Ferenc Ált. Isk. és AMI

Megyei versíró verseny:

2. évfolyam:

Különdíj:  Hardicsai Gergő – Berettyóujfalu Hunyadi Mátyás Tagiskola
Különdíj: Hardicsai Zsófia – Berettyóujfalu Hunyadi Mátyás Tagiskola

3. évfolyam:

1. Csire Rebeka Belinda – Lilla Téri Általános Iskola
2. Pálfy Gréta Eszter – Lilla Téri Általános Iskola
3. Kun Benjámin Marcell – Debreceni Hunyadi János Általános Iskola

4. évfolyam:

1. Szentesi László – Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
1. Tiba Viktória – Téglás, II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és AMI
2. Kondás Kíra – Hajdúdorog, Móra Ferenc Ált. Isk
2. Nagy Dániel – Ibolya Utcai Általános Iskola
3. Fekete Ila – Téglás, II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és AMI

Városi szövegértési verseny:

2. évfolyam:

1. Vargyas Panna – Debreceni Kazinczy Ferenc Ált. Isk. és AMI
2. Lányi Panna – Ibolya Utcai Ált. Isk.
3. Szabó László – Debreceni Gönczy Pál Ált. Isk.
4. Halasi-Kovács Anna 7. Fazokán Vince 10. Nagy Zsombor
5. Ködöböcz Márton 8. Győri Veronika 11. Farkas Fruzsina
6. Bán Kincső 9. Erdélyi Zsuzsa

3. évfolyam:

1. Gál József – Ibolya Utcai Ált. Isk.
2. Szatmári Zsófia – Ibolya Utcai Ált. Isk.
3. Dajka Fruzsina – Debreceni Kazinczy Ferenc Ált. Isk. és AMI
4. Besenyei Nándor 7. Szilágyi Szofi 10. Sebők Norman
5. Szöllősi Patrik 8. Varga Sarolta 11. Pócsi Alíz
6.Bojti Panna 9. Pinczés Liliána Polla 12. Kristóf Zsombor

4. évfolyam:

1. Tóth Luca Veronika – Debreceni Gönczy Pál Ált. Isk.
2. Szabolcs Dóra – Ibolya Utcai Ált. Isk.
3. Balla József – Ibolya Utcai Ált. Isk.
4. Mák Veronika Anna 7. Máté Petra 10. Varga Dorka
5. Kovács Eszter 8. László Zsófia
6. Kádár Máté 9. Tóth Alexandra

Városi matematikaverseny:

1. évfolyam:

1.Pozsonyi Milán-Debreceni Szoboszlói Úti Ált.Isk. 5. Finna Gréta Sarolta 8. Csontos Milán
2.Magyar Gergő-Debreceni Kazinczy Ferenc Ált.Isk.és AMI 5. Krisz Joel 8.László Zita
3.Béke Zoltán-Debreceni Vörösmarty Mihály Ált.Isk. és AMI  5. Boruzs Alex 9. Izmindi Dominik
4.Szabó Marcell 6. Nagy Ferenc 9.Farkas Gergely
4.László Boglárka 6.Varga Ádám 9.Katona Gergő
4.Pul Dániel 6.Szanics Ferenc 10.Kiss Botond
4. Lakatos Petra 6. Bodor Martin 10.Kovács Péter
4. Pozsga Eliána 7. Haklik Máté 11.Tóth Dóra
5. Tóth Bálint 7. Vida Roland
5.Vágó Márton Bence 7. Szalóki Roland

2. évfolyam:

1.Szedmák Aletta-Debreceni Dózsa György Ált.Isk. 8. Bora Péter 10. Szima Zsolt
2.Tóth Dávid-Debreceni Szoboszlói Úti Ált.Isk. 9. Őri József 11. Kenderesi Viktória
3.Drofti Panna-Ibolya Utcai Ált.Isk. 9. Böszörményi László 11. Pankucsi-Versényi Áron
4.Varga Flóra 9. Kató Richárd 12. Madarász Panni
4.Kriszt Jonatán 9.  Major Fanni 12. Pazonyi Petra
5. Kátai Tamás 9. Lovas Konrád 12. Szakál András
6.Magyar Levente 9. Pálóczi Borbála 12. Kállai Gábor
6. Almási Gergő 9. Orosz Attila 13. Szántó Márton
6. Papp Ádám 9. Vargyas Panna Sára 13. Borók Bence
6. Simkó Zalán 9. Bíró Tamás 14. Kiss Kinga
6. Király Kristóf 10. Branda Milán 15. Fegyver Gábor
7.Makray Áron 10. Ugrai Richárd
7. Petrozsényi Róza 10. Bodnár Bence
7.Leposa Csanád 10. Beke Sára Éva

“Fejtörők, rejtvények” megyei csapatverseny 3.-4. évfolyam:

1. Szűcs Brigitta, Babinszki Anna, Szász Hedvig-Debreceni Lilla Téri Ált. Isk.
2. Boldizsár Lili, Berzi Álmos, Várkonyi István -Ibolya Utcai Ált. Isk.
3. Balassa Kincső, Szikszai Tamás, Kunkli Gyula-Debreceni Dózsa György Ált. Isk.
3. Bányai Patrik, Kondor Csaba, Kiss Tamás-Debreceni Dózsa György Ált. Isk.
4. Fazokán Sára,Tóth-Mogyorósi Hanna, Faludi-Kiss Lehel 11. Fehér Ádám, Makray Balázs, Rentka  Tamás
5. Dövényi-Nagy Luca, Beregszászi Milán, Szabó Zalán 12. Gábora Bátor, Hodosi Anna, Szabó Lili
5. Gregor Gergő, Punku Zsófia, Halasi Netti 13. Dombos Péter, Szöllősi Petra, Tamás Laura
6. Papik Ákos, Szabó Máté, Mátyás Vivien 14. Tóth Roland György,Besenczky Dávid, Málovics Dóra
7. Mokánszki Eszter, Svéda Brigitta, Bisztrán Bence 14. Bácsi Donát, Gergely Arien, Pintér Ábel
8. Cseh Levente, Tömösvári Linda, Török Patrik 15. Petróczi Anna, Kolozsvári Vanda,  Szirbucz Petra
9. Marinka Marcel, Kaszás Anikó Zsuzsanna, Bartha Vivien 16. Dobi Gréta, Kun Attila, Csóra László
9. Molnár Viktória, Tóth Réka, Kósa Bence 17. Ecsedi Norbert, Erdei István, Harsányi Bence
10. Varga Zoltán Balázs, Pellei Dániel Sándor, Tóth János Dávid 18. Csáki Szabolcs, Lippai Réka, Karasi Zoé
10. Nagy Dóra Jázmin, Zarándi Réka, Nagy Péter 19. Papp Dorottya,  Kovács Krisztina, Kündeán Mihály
11. Szabó Viktória, Fodor Lea,  Kinyik Kitti

Egészségnap – 2015. október 16.

1

Sportjátékok

3

Gyümölcsök

2

Egészséges sütik

És sok sok nevetés!!!!!

Névtelen

 

 

 

 

Boldog Új Tanévet!

PETŐFI NAP-2015. MÁRCIUS 25.

1

Díjkiosztás

Köszönjük mindenkinek a részvételt! A tanulók helyezésük sorrendjében szerepelnek.

1.osztály egyéni matematika

 1.Orosz Attila 8. Böszörményi László 10. Szilas Miklós 13.Nagy Sarolta Anna
 2.Oszter-Barcsay Dominik 9.Balogh Dániel 10.Drofti Panna 13.Kató Richárd
 3. Simkó Zalán Andor 9.Vezendi Dominik 11.Vasas Ádám 14.Varga Eszter
 4.Papp Ádám 9.Turda Márk 11.Deli Titanilla 14.Kiss Kinga
 5. Mándi Lilla 10.Rácz Nimród 12.Tóth Csenge 15.Szabó Barbara
 6.Fazokán Vince 10. Kenderesi Viktória 12.Nagy Zsombor
 6.Makray Áron 10.Kovács Márton 12.Vitai-Ilcsik Bence
 7.Debreceni Ádám 10.Salánki Attila 13.Madarász Panni

2.osztály egyéni matematika

 1.Kiss Imre Ádám  7.Kovács Panna  10.Pál Dániel 14.Juhász Csongor
 2.Kovács Enikő  7.Docsa Dorka  10.Rentka Tamás
 3.Mező István Ottó  7.Benedek Veronika  11.Gere Ferenc
 4.Dombos Péter  8.Ludánszki Áron  11.László Lakatos Levente
 5.Mokánszki Eszter  8.Juhász Kristóf  11.Tóth Rajmund
 5.Mile Lilien  9.Erdei Dorottya  12.Szakály Máté
 6.Dajka Fruzsina  9.Nagy Benedek András  13.Báthori-Tóth Bálint
 6.Fegyver Dávid  9.Vas Vanda  13.Striffel Dominik

“Fejtörők, rejtvények” megyei csapatverseny 3.-4. évfolyam

 1. Debreceni Vörösmarty Mihály Ált. Isk és AMI /Vilmán Vivien, Gleviczky Dávid, Bisztrán Bence
 2. Debreceni Árpád Vezér Ált. Isk. /Csuka Laura, Pál Dávid, Szabó Zalán/
 3. Debreceni Hatvani István Ált. Isk. /Gőz Kinga, Ombódi Viktória, Makray Balázs/
 4.Debreceni Hatvani István Ált. Isk. /Géresi Kincső, Nagy István, Harsányi Bence/
 4. Debreceni Kazinczy Ferenc Ált. Isk és AMI /Virág Dorottya, Papp Lotti, Villás Panna/
 5.Debreceni Árpád Vezér Ált. Isk. /Papp Máté, Győri Ádám, Beregszászi Milán/
 6.Lilla Téri Ált. Isk. /Babinszki Anna, Csáki Levente, Nagy Sára/
 7.Lilla Téri Ált. Isk. /Zöld Georgina, Kiss Boróka, Horváth Bence/
 8.Debreceni Fazekas Mihály Ált. Isk. /Kispál Kristóf, Ludman István, Nagy Szabolcs/
 8.Debreceni Vörösmarty Mihály Ált. Isk és AMI /Czakó Orsolya, Leiter Zora, Bartha Vivien/
 9.Debreceni Kazinczy Ferenc Ált. Isk és AMI /Balla Botond, Sörös Bernadett, Szűcs Attila
10.Debreceni Fazekas Mihály Ált. Isk. /Benain Alex, Mészáros Ákos, Kinyik Kitti/

2.osztály szövegértés

1. Berényi Rebeka 10. Kőhalmi Léna 19. Deli Beatrix
2.Szabó Viktória 11. Kvesztár Karolina Sára 20. Nagy Boróka
3. Szatmári Zsófia 12. Romhán István 21. Német Réka
4. Tóth Zsombor 13. Siteri Nándor 22. Mendre Mirtill
5. Bujdosó Lili Lúna 14. Móricz Margaréta Katalin 23. Dihen Bulcsú
6. Besenyei Nándor 15. Szász Lili 24. Szabó Gréta
7. Ludmány Marcell 16. Kiss Dániel Sándor 25.Diószegi Adél
8. Dudás Botond 17. Pálfy Gréta 26. Kiss Benedek László
9. Vilmán Pál 18. Magyar Odett  Petra

 3.osztály szövegértés

1. Szabolcs Dóra 8. Kovács Luca Iza 15. Bartha Vivien
2. Kovács Eszter 9. Reszegi Márk 16. Pócsi Blanka
3. Tömösvári Linda 10. Punku Zsófia 17. Csukás Anna
4. Tóth-Mogyorósi Hanna 11. Berhés István Botond 18. Borbély Hanga
5. Fazokán Sára 12. László Zsófia 19. Pongor Attila
6. Balla József Pál 13. Svéda Brigitta 20.Farkas Nikolett
7. Mák Anna 14. Nagy Erik

 4.osztály szövegértés

1. Beke Nóra 6. Rózsa Simon 11. Timkó Kata
2. Kiss Eszter 7. Székely Dávid 12. Pribula Péter
3. Siteri Lelle 8. Ökrös Szofi 13. Ladányi Viktória
4. Kotán Csenge 9. Schmiedt Lilla 14. Rácz Roland
5. Vig Regina Panna 10. Tófalusi Dávid 15. Bagi Attila

 

 

Itt a farsang, áll a bál.

4.c4

Nyitótánc-4.osztály

IMG_3027

Nyitótánc-3.osztály

IMG_3244

Záróének-3.osztály

 

 

 

 

 

 

 

 

Angol betűzési verseny

Betűzés15 003

Betűzés15 006

Munkában

Betűzés15 012

3.osztályosok

Betűzés15 008

4. osztályosok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A Kaméleon Olvasóklub segítségével könyvtárunk új kortárs gyermekkönyvekkel gazdagodott.

20141215_123656

Az új könyvek külön polcot kaptak a könyvtárban.

Fenyőt díszítettünk a Kossuth téren

4

Díszítők-3.a osztály tanulói

Ovisok napja-2014. november 28.

Izgalmas ajándékok

Izgalmas ajándékok

Vidám játékok

Vidám játékok

Kézműveskedés

Kézműveskedés

 

 

 

 

 

 

 

 

Izgalom

Izgalom

3

Feladatok

Mesehallgatás

Mesehallgatás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ” Szüretelnek, énekelnek,

   láttál – e már ennél szebbet?”

2014. október 10-én szüreti mulatságon vettek részt az alsó tagozatosok. A szüreti hagyományokkal ismerkedtek. Táncház, szüreti vásár, kézműveskedés, mustkészítés, váltóverseny tette emlékezetessé a délutánt.

 

2014.10.10.-szüret 033

 

 

méltóság

A Méltóság Mezeje program által szervezett sportversenyen iskolánkat a 3. c osztály képviselte, akik arany érmet szereztek.

 

futás

Futás!!!!

 

Október 3. A futás világnapja. Iskolánk “együtt futás”-sal ünnepelt.

 

 

 

 

 

DSC02869

Az ifjú nótás legény

DSC02883

Várakozók

 

A Zene Világnapja alkalmából hagyományainkhoz híven ismét több óvoda részvételével került megrendezésre az óvodások énekversenye.

 

 

 

 

2014.szeptember 30. A népmese világnapja és Sárga nap

Mesefa

Mesefa

sárganap1

Sárga nap

Az oldalt a www.markjanos.hu készítette.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory