E-NAPLÓ, kapcsolat, fogadóórák

Az intézményünk által használt elektronikus napló az alábbi linken érhető el!

–KRÉTA–

 

Tájékoztatjuk a szülőket, kérelmezőket, hogy 2019. március 1-től a KRÉTA felületen lehetőség nyílik elektronikus ügyintézés kezdeményezésére. Az intézményünkkel jogviszonyban lévő tanulók szülei saját KRÉTA hozzáférésükkel, más kérelmezők ideiglenes felhasználói jogosultsággal az alábbi ügycsoportokban nyújthatnak be kérelmeket:

Beiratkozás

Kiiratkozás

Tanulmányokkal kapcsolatos ügyintézés

Bizonyítvánnyal kapcsolatos ügyintézés

Kapcsolattartás

Külső kérelmezők az alábbi linken léphetnek be az e-Ügyintézés felületére. A belépéshez az iskolát NEM kell kiválasztani!

KRÉTA E-Ügyintézés

 A szülők a 2019. évi általános iskolai beiratkozáskor használhatják az online ügyintézés lehetőségét, amelynek során a beiratkozáshoz szükséges adatokat, nyilatkozatokat online módon otthonról is továbbíthatják az iskola felé. Az online jelentkezést követően az intézményben már csak a szükséges igazolásokat és a lakcímkártyát kell bemutatni, ezzel is gyorsabbá és kényelmesebbé válik az adminisztráció.

Az elektronikus ügyintézés lépései:

1. https://eugyintezes.e-kreta.hu weboldal megnyitása

2. BEIRATKOZÁS menüpont kiválasztása

3. Beiratkozás általános iskolába – BÁI menüpont megnyitása

Ha a szülőnek már van állami fenntartású általános iskolai intézményben tanuló gyermeke, akkor a gondviselői jogosultsághoz tartozó felhasználónévvel és jelszóval be tud lépni a KRÉTA rendszerbe és ott kezdeményezheti a testvér elektronikus úton történő beiratkozását.

Ha a szülőnek nincs hozzáférése a KRÉTA rendszerhez (új felhasználó), a megjelenő ablak bal alsó sarkában kék színnel jelölt: Új ideiglenes felhasználó feliratra kattintva juthat el a Regisztrációs felületre, ahol a név, e-mail cím, felhasználónév és a jelszó kétszeri megadásával ideiglenes felhasználói jogosultságot kap. Ennek birtokában az elektronikus úton történő beiratkozást el tudja végezni. A sikeres regisztrációt követően a rendszer visszairányítja a felhasználót a bejelentkezéshez. A felhasználónevet és a jelszót be kell írni, viszont az intézményt nem szabad kiválasztani, mivel nem KRÉTA azonosítóval történik a belépés.

Az állami fenntartású általános iskolák első évfolyamára történő beiratkozás ideje:

2020. tavaszán, később kijelölt időpontokban

Az online ügyintézés nem helyettesíti a beiratkozáson való megjelenést.

Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

4030 Debrecen, Szabó Kálmán u. 3-5

Telefon: /52/ 479-582
mobil: 06-30-464-6301

E-mail: petofi@petofi-debr.sulinet.hu

Komáromi Julianna

intézményvezető

Fogadóóra:

péntek 14.00-16.00

vezetői benntartózkodás:

kedd reggel, péntek délután

Polonkainé Nagy Erika

általános intézményvezető helyettes

Fogadóóra:
hétfő 14.30-15.30

vezetői benntartózkodás:

szerda reggel, péntek reggel

hétfő délután, csütörtök délután

Faragó Istvánné

nevelési intézményvezető helyettes

Fogadóóra:
kedd  14.30-15.30

vezetői benntartózkodás:

hétfő reggel, csütörtök reggel

kedd délután, szerda délután

 

FOGADÓÓRÁK RENDJE a 2019/20. tanév II. félévében

Alsó tagozat

Az osztálytanítók minden hónap első megjelölt napján (vagy a szülővel történt egyeztetésnek megfelelően esetileg) tartanak fogadóórát.

1.a Gáspárné Petró Tamara kedd 11.50-12.35 – Csákóné Lugosi Renáta szerda 11.50-12.35

1.b Takács Sándorné hétfő 11.50-12.35 – Magos Ildikó hétfő 12.45-13.30

1.c Grégászné Lókodi Erzsébet hétfő 11.50-12.35 – Dr. Magyarné Szilva Monika hétfő 12.45-13.30

2.a Vigh Csilla szerda 10.00-10.45 – Sándor Péterné hétfő 13.35-14.20

2.b Szakályné Szilágyi Magdolna péntek 10.55-11.40 – Keczán Erika hétfő 14.25-15.10 – Déri-Dankó Rita hétfő 8.55-9.40

2.c Berencsiné Jóczik Csilla csütörtök 16.00-16.45 – Mészáros Júlia kedd 16.00-16.45

3.a Kenyeres Andrásné  kedd 11.50-12.35 – Nagy Pálma  hétfő 11.50-12.35

3.b Szegediné Fülöp Mónika  kedd 16.00-16.45 –  Biró Imre  csütörtök 12.45-13.30

3.c Molnár Katalin  szerda 8.55-9.40 – Dr. Fagyasné Tardy Adrienn  kedd 8.55-9.40

4.a Kiss Olívia kedd 12.45-13.30   –   Bartókné Kuti Anita kedd 11.50-12.35

4.b Mónus Judit szerda 16.00-16.45   –   Lövei-Veress Zsuzsanna hétfő 12.45-13.30

4.c Erdeiné Kónya Anita hétfő 11.50-12.35   –   Vadon-Papp Mária  hétfő 12.45-13.30

4.a Grégászné Lókodi Erzsébet hétfő 10.55-11.40   –   Dr. Magyarné Szilva Monika csütörtök 10.55-11.40

4.b Takács Sándorné szerda 12.45-13.30    –   Magos Ildikó hétfő 12.45-13.30

4.c Gáspárné Petró Tamara kedd 10.55-11.40   –   Csákóné Lugosi Renáta  szerda 8.55-9.40

szaktanítók
Henglné Kaplonyi Mária fejlesztőpedagógus péntek 10.55-11.40

Ugrinné Kathi Anikó  angol nyelv tanító   szerda 12.45-13.30

Kovács Árpád informatika tanító  kedd 10.00-10.45

 

FOGADÓÓRÁK RENDJE a 2019/20. tanév II. félévében

Felső tagozat
A tanárok minden hónap első megjelölt napján (vagy a szülővel történt egyeztetésnek megfelelően esetileg) tartanak fogadóórát.

osztályfőnökök

5.a Radócz Istvánné             hétfő 10.55-11.40

5.b Fazekas Lászlóné Varga Tímea      kedd 10.55-11.40

5.c Vargáné Kiss Erika          csütörtök 12.45-13.30

6.a Pálosi Judit                      szerda 13.30-14.15

6.b Dremák Éva                     hétfő 14.25-15.10

6.c Vargáné Nagy Tünde       csütörötök 10.00-10.45

7.a Gerlei Zsuzsanna              szerda 8.55-9.40

7.b Vidáné Szikora Andrea   hétfő 10.00-10.45

7.c Szalóki József                     csütörtök 10.55-11.40

8.a Lakatos Szabina                 hétfő 10.00-10.45

8.b Vadász Katalin                   hétfő 11.50-12.35

8.c Mészárosné Sugár Erika   csütörtök 11.50-12.35

 

szaktanárok

Bányai Sándor                       péntek 10.00-10.45

Barnáné Tóth Krisztina       péntek 8.00-8.45

Bartha Gergely                      kedd 14.30-15.00

Bertókné Gyarmati Györgyi    szerda 11.50-12.35

Fekete-Erdei Melinda          kedd 12.45-13.30

Kirilláné Guszti Ágnes         kedd 10.55-11.40

Kiss Mária

Nagy Gábor                            hétfő 8.00-8.45

Nagy-Vincze Krisztina         (tartósan távol)

Papp Jávorka                         hétfő 10.55-11.40

Ráczné Mihály Erzsébet      (tartósan távol)

Dr. Ráczné Puzsár Ilona     (tartósan távol)

Veres Mária                           péntek 10.55-11.40

Vitál-Török Anett                 szerda 10.00-10.45

Bagi Anna – gyermekvédelmi felelős            hétfő 10.55-11.40

 Farkas Zsolt -iskolapszichológus                 hétfő 8.00 – 8.45 szülői fogadóóra

Dánné Szabó Edit

Kaszás Lajosné

iskolatitkárok

Hétfőtől – Péntekig: 8:00 – 15:30 -ig.

Telefon: /52/ 479 – 582

Mobil: +36 /30/ 464 6301

 

Pappné Gnáj Mária

élelmezésszervező (a Debreceni Intézményműködtető Központ dolgozója)

befizetési napokon: 7-17 óráig

egyéb napokon alapesetben 7.30-15.30-ig

Mobil: 06-30-462-8004

e-mail: etkezes@diminfo.hu

 

 

Az oldalt a www.markjanos.hu készítette.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory